śluby gwiazd

"Miłość nad rozlewiskiem". Pamiętacie wesele Marysi i Kuby? To w tym serialu Antoni Królikowski po raz pierwszy wziął ślub. Tak wtedy wyglądał

Antoni Królikowski to kontrowersyjna postać na polskim rynku rozrywkowym. Głośno o jego romansach i skandalach jest już od paru lat. Czy jednak ktokolwiek pamięta, że zanim informacje o nim nie schodziły z pierwszych stron gazet, jako młody aktor brał ślub nad serialowym rozlewiskiem - w hicie TVP pt. "Miłość nad rozlewiskiem".

12.07.2022Miłość nad rozlewiskiem

"Twoja twarz brzmi znajomo". Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla wciąż budzi emocje! Agnieszka Kaczorowska komentuje uwagi fanów

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla już się odbył, ale nie milkną echa po tej niezwykłej uroczystości. Największe emocje wywołała nie sama oprawa, suknia panny młodej czy kreacje gości, a... specyfika samego ślubu i pierwszy taniec nowożeńców. W obronę zakochanych wzięła Agnieszka Kaczorowska, która opracowała choreografię pierwszego tańca Karoliny Pisarek i Rogera Salla.

14.06.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Lombard. Życie pod zastaw". Maciej Gisman i Marika Klarman wzięli ślub! Ich miłość narodziła się na planie serialu TV Puls!

"Lombard. Życie pod zastaw" to serialowy hit TV Puls, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. W ostatnich latach serial zdobył ogromną popularność, ale zapewne niewielu widzów wie, że serial też... połączył ze sobą aktorów! To na planie tej produkcji zakochali się w sobie Maciej Gisman i Marika Klarman, którzy właśnie wzięli ślub!

13.06.2022Lombard. Życie pod zastaw

Córki Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego rosną jak na drożdżach! Jak zmieniły się Klara i Laura?

Anna i Robert Lewandowscy to para, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Małżeństwo "króla strzelców" i utytułowanej karateczki, która spełnia się jako businesswoman, chętnie uchyla rąbka swojej codzienności w mediach społecznościowych. To właśnie tam fani zachwycają się córeczkami pary, które słynni rodzice coraz śmielej pokazują. Zobaczcie, jak wyrosły!

09.05.2022Lewandowscy

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski świętują 10. rocznicę ślubu. Początki związku modelki i biznesmena nie były łatwe. To ona zrobiła pierwszy krok

Ona jest jedną z piękniejszych kobiet w Polsce, a on wpływowym biznesmenem. Razem dorobili się niemałego majątku i mogą pochwalić się wystawnym życiem, którym chętnie chwalą się w sieci. Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski świętują 10. rocznicę ślubu. Początki ich związku nie należały do łatwych. To modelka zabiegała o względy wybranka.

09.05.2022Enjoy the View

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska unieważnili ślub kościelny! Były mąż gwiazdy TVN znów stanął przed ołtarzem

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska byli razem 13 lat. Ich ślub był szeroko komentowany w mediach, ale sielanka nie trwała zbyt długo. Informacja o rozstaniu pary pojawiła się już trzy miesiące po hucznym ślubie. Sztabie i Szelągowskiej udało się unieważnić małżeństwo, a były mąż gwiazdy TVN niedawno znów stanął przed ołtarzem. Kim jest jego wybranka?

30.04.2022Totalne remonty Szelągowskiej

Lewandowscy. Anna Lewandowska wspomina ślub z Robertem Lewandowskim. Z sentymentu wskoczyła w sukienkę! "Aż się łezka w oku zakręciła"

Anna Lewandowska blisko dekadę temu wraz z Robertem Lewandowskim powiedziała "tak", przysięgając sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Najsłynniejsza polska żona piłkarza przy okazji wizyty w ojczyźnie wybrała się w sentymentalną podróż, odwiedzając salon zaprzyjaźnionego projektanta w którego kreacji stanęła na ślubnym kobiercu.

13.04.2022Lewandowscy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×