"Służby specjalne". Jarosław Szczepaniak nie żyje! Grał w wielu polskich serialach!

Kolejny dzień przyniósł nam kolejne złe wieści dotyczące polskiego aktorstwa. Nie żyje Jarosław Szczepaniak, który na swoim koncie miał role w wielu polskich filmach i serialach. Miał 66 lat.

Multimedia

Jarosław Szczepaniak nie żyje. O śmierci aktora, który odszedł 27 marca 2021 roku, poinformowała wczoraj rodzina. Wielu fanów i znajomych Jarosława Szczepaniaka nie chciało uwierzyć w tę informację, początkowo uznając ją za wyjątkowo niesmaczny i okrutny żart z okazji Prima Aprilis. Niestety, to nie był żart.

Niedoceniony serial Patryka Vegi już na Netflix! Zobaczcie kulisy działania seryjnego samobójcy!Zobacz więcej

Jarosław Szczepaniak urodził się 14 marca 1955 roku. Na swoim koncie miał role w wielu popularnych polskich filmach i serialach; zagrał m.in. w "Klanie", "Samo życie", "Show", "Na Wspólnej", "Kryminalni", "Ryś", "Pitbull", "Tylko miłość", "Plebania", "Glina", "Na dobre i na złe", "1920. Wojna i miłość", "Prawdziwe życie", "Pitbull. Nowe porządki", "Młody Piłsudski", "Serce do walki", "Komisarz Alex", "Miasto długów" czy "Ojciec Mateusz".

Aktor często pracował z Patrykiem Vegą. Szczepaniak stworzył jedną z najciekawszych, chociaż krótkich, kreacji w filmie i serialu "Służby specjalne", gdzie wcielił się w lekarza pracującego na zlecenie specsłużb.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gosia (gość)

    bardzo mi przykro ze straciliście tate

    02.04.2021 19:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×