Śmierć Żory Korolyova zdruzgotała jego bliskich. "Okrutny cios od losu"

Śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła całym środowiskiem. Tancerz zmarł wskutek zapalenia mięśnia sercowego w wieku zaledwie 34 lat. Jego nagłe odejście było szokiem szczególnie dla jego córeczki. Matka dziewczynki wyjawiła, że Żora był z dzieckiem umówiony na spacer i kolację w tym tragicznym dniu.

Multimedia

Żora Korolyov nie żyje. Zmarł w wieku 34 lat

Żora Korolyov zmarł na skutek zapalenia mięśnia sercowego 21 grudnia 2021 roku. Śmierć utytułowanego tancerza i trenera m.in. Kasi Cerekwickiej, Isis Gee, Agnieszki Cegielskiej czy Dominiki Gwit, wywołała ogromne poruszenie w polskim show-biznesie.

Żora Korolyov nie żyje! Utytułowany tancerz miał 34 lata. Osierocił 10-letnią córkęZobacz więcej

Śmierć cenionego gwiazdora "Tańca z gwiazdami" wstrząsnęła w szczególności najbliższą rodziną tancerza, który osierocił córkę.

Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację... Lecz zamiast wyczekiwanego spotkanie z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci... Tata już więcej po nią nie przyjedzie... Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11 urodzin.... Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka - napisała na Instagramie była żona Żory, Anna Kuzniecova.

Była partnerka tancerza, mimo rozwodu, pozostawała z nim w życzliwych relacjach. Zwróciła się w poście także do bliskich Żory.

Mogę sobie tylko wyobrazić, jak trudne chwile przechodzą również bliscy Żory - jego ukochana Ewelina, mama Marina, siostra Karolina, przyjaciele... Łączę się z Wami wszystkimi w najgłębszym bólu. Żegnamy osobę ciepłą, kochającą, pełną pasji i marzeń. Nietuzinkową osobowość i wielki talent. I takim właśnie Żora pozostanie w naszej pamięci... 🖤

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ładnym hołdem dla Żory byłoby (gość)

    przypomnienie w tv wszystkich jego występów w TzG.

    05.01.2022 13:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×