sport

"One Night Squad". Ada Śledź o walce z Lil Masti na gali FEN 34: "Nie będzie lekko, ale nie boję się dostać w mordę"

Ada Śledź chce się bić! Gwiazda programu "Love Island" już niebawem zadebiutuje w formule MMA na gali FEN 34. Jej rywalką będzie Lil Masti, mistrzyni federacji Fame MMA, z którą rozstała się w atmosferze skandalu. Jak Ada Śledź przygotowuje się do swojego debiutu? Czy obawia się pojedynku z Lil Masti? Sprawdźcie, co nam powiedziała!

27.05.2021One Night Squad

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski ma utalentowanego ojca! Osiągnięcia Zdzisława Brzozowskiego robią wrażenie!

Rafał Brzozowski jest obecnie na ustach wszystkich. Ma to oczywiście związek z Eurowizją 2021, gdzie Rafał Brzozowski niestety nie zakwalifikował się do finału konkursu. Z całą pewnością kciuki za Rafała Brzozowskiego trzymała cała rodzina, w tym ojciec Zdzisław Brzozowski, którego osiągnięcia robią wrażenie! Zobaczcie, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego!

25.05.2021Eurowizja 2021

Polsat Boxing Night 10. Walka Cieślak vs Kaszinski. Gdzie oglądać na żywo? [TRANSMISJA NA ŻYWO, ONLINE, JAK ZAMÓWIĆ PPV]

Michał Cieślak będzie gwiazdą dziesiątej gali z cyklu Polsat Boxing Night. W walce wieczoru najlepszy polski pięściarz bez podziału na kategorie wagowe zmierzy się z doświadczonym Rosjaninem Jurijem Kaszinskim. Na gali PBN 10 widzowie obejrzą łącznie dziewięć pojedynków z czego siedem w boksie zawodowym, a dwa w olimpijskim.

29.04.2021Polsat Boxing Night

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×