„Sprawa dla reportera”. Elżbieta Jaworowicz kiedyś i dziś. Stare zdjęcia gwiazdy TVP robią wrażenie! Tak dziennikarka wyglądała w młodości

Elżbieta Jaworowicz to jedna z twarzy Telewizji Polskiej od kilku dobrych dekad. Gospodyni programu „Sprawa dla reportera” chętnie gości w innych programach swojego pracodawcy. Podczas jednego z wydań „Pytanie na śniadanie” podzieliła się zdjęciami z młodości. My mamy ich znacznie więcej! Zobacz, jak kiedyś prezentowała się dziennikarka. W galerii publikujemy unikalne zdjęcia!

Multimedia

Tak śpiewa Elżbieta Jaworowicz! Posłuchaj jej wersji „Uciekaj moje serce”

Zgodnie z zapowiedziami Telewizji Polskiej, celebrująca 70-lecie swojej działalności stacja funduje swoim widzom szereg rozrywek i atrakcji. Nie inaczej było podczas niedzielnego [13.11.2022] wydania programu „Pytanie na śniadanie”. W programie pojawiła się Elżbieta Jaworowicz, twarz swojego programu „Sprawa dla reportera”, jednego z najpopularniejszych programów interwencyjnych TVP. Elżbieta Jaworowicz prowadzi go już od 1983 roku!

Niepewna przyszłość Elżbiety Jaworowicz. Jej program zniknie z anteny?Zobacz więcej

Fani Jaworowicz wiedzą, że dziennikarka uwielbia śpiewać. Swój talent wokalny zaprezentowała już kilkukrotnie, zarówno w studio swojego programu, jak i podczas m.in. plenerowego koncertu TVP „Przeboje Jedynki” w reżyserii Janusza Józefowicza. Jej ostatni występ w „Jaka to melodia” z miejsca stał się hitem sieci!

Przez chwilę na scenie Jaworowicz towarzyszyła również Nina Terentiew. O tym, że nieformalnie tytułowana „carycą telewizji” Terentiew po 15 latach pojawi się w TVP informowaliśmy w osobnym tekście. W tzw. śniadaniówce Jaworowicz cofnęła się również wspomnieniami do początków swojej kariery w TVP, co producenci okrasili archiwalnymi materiałami „Sprawy...”. Dziennikarka pokazała, jak wyglądała w młodości! My dotarliśmy także do innych starych ujęć. Zobacz!

Elżbieta Jaworowicz kiedyś i dziś. Zobacz wyjątkowe zdjęcia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Ciotka Halina co pupę wypina i ciało namiętne swe wygina (gość)

  Taaaa....! A nogi tak układa żeby mogła dyskretnie pierdnąć...

  24.02.2023 22:32
 • Edyta Gnacinska (gość)

  Wysyłałam listem poleconym i rok nie dostałam nic

  17.01.2023 08:50
 • hirczak21 (gość)

  piękna kobieta o niezbyt lotnym rozumku

  16.01.2023 10:15
 • Barbara Trapik (gość)

  Dobry wieczór bardzo bym chciała się spaniom skontaktować sprawa bardo ważna i pilna to jest muj numer telefonu 667945412. Barbara Trapik

  12.01.2023 17:31
 • Krystyna (gość)

  była i jest nadal przepiekną kobietą o wrazliwym serduszku. Dużo zdrowia Pani Elżbieto :) :)

  15.11.2022 20:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×