"Sprawiedliwi - wydział kryminalny". Ponad 6 milionów widzów śledzi losy śledczych! Nowy sezon hitem!

Nowy sezon serialu "Sprawiedliwi - wydział kryminalny" może pochwalić się świetnymi wynikami. Łącznie serial ogląda ponad 6 milionów widzów! Hit Czwórki od trzynastu sezonów zbiera wierną rzeszę fanów!

Multimedia

"Sprawiedliwi - wydział kryminalny" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TV4!

Nowy sezon hitu Czwórki „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” po czterech tygodniach od premiery może się pochwalić całkowitą widownią przekraczającą 6 mln osób. Średnio każdy z 16 wyemitowanych do tej pory odcinków oglądało milion widzów, co przekłada się na udziały w rynku sięgające 8% i czwarte miejsce w rankingu oglądalności w paśmie serialu. Z kolei w grupie komercyjnej 16-59 udziały Czwórki w trakcie jego emisji wynoszą 7%.

Patricia Routledge ma 93 lata i zadziwia formą! Polacy pokochali ją jako Hiacyntę Bukiet Zobacz więcej

Najlepszy wynik i najwyższą pozycję w rankingu „Sprawiedliwi…” notują wśród widzów telewizji naziemnej. Z udziałami na poziomie 8,2% Czwórka w paśmie ich emisji jest trzecią najchętniej oglądana stacją w Polsce, wyprzedzając m.in. TVN.

To już trzynasty sezon jednego z najpopularniejszych emitowanych obecnie seriali kryminalnych, który opowiada o grupie wrocławskich śledczych z wydziału naczelnika Kubisa (w tej roli Marek Włodarczyk) zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw. Nową serię odcinków „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” widzowie Czwórki mogą oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20, począwszy od 29 sierpnia.

Serial produkuje ATM Grupa S.A.

"Sprawiedliwi - wydział kryminalny" - o czym jest serial?

"Sprawiedliwi - wydział kryminalny" to polski serial kryminalno-fabularny emitowany na antenie TV4 od 5 września 2016. Opowiada o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, zajmujących się najpoważniejszymi przestępstwami takimi jak zabójstwa, napady czy handel narkotykami. Akcja skupia się na pracy czterech zespołów i dziele się głównie na ulicach Wrocławia, oraz komendzie policji. W głównej roli mogliśmy oglądać Marka Włodarczyka.

Sprawdź streszczenia nadchodzących odcinków w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Milion a 6 milionów to jednak różnica. Nie wiem skąd bierzecie takie dane

    27.09.2022 00:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×