"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny". Wielki sukces serialu! Produkcja o policjantach podbija serca widzów

"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" podbijają serca widzów! Serial o policjantach odniósł spory sukces w zeszłym sezonie! Będą nowe odcinki? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" - wielki sukces serialu

Serial "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" podbił serca widzów! Okazuje się, że dwunasty sezon hitu TV4 był prawdziwym sukcesem!

Dramatyczny wypadek bohaterów! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu?Zobacz więcej

Miniony sezon oglądało w Czwórce ponad 5 milionów widzów w paśmie premierowym, a uwzględniając także emisje w pasmach powtórkowych - prawie 6,3 mln (liczba widzów, którzy obejrzeli co najmniej połowę odcinka). W premierowym paśmie dawało to Czwórce udziały w rynku na poziomie 7,7% w grupie wszystkich badanych. W grupie komercyjnej udziały serialu wyniosły 6,5% (SHR All 16-59), a wśród młodych widzów przed trzydziestym rokiem życia przekroczyły 8,2% (SHR All 16-29).

W paśmie emisji "Sprawiedliwych…" – od poniedziałku do czwartku o godz. 20 – Czwórka była czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce w grupie 4+, natomiast w grupie 16-29 plasowała się na trzecim miejscu. Odcinkiem o najwyższej średniej minutowej widowni – 1,16 mln osób – był odcinek wyemitowany 23 marca, a najwyższe w tym sezonie udziały w rynku – 9,3% (SHR All 4+) – odcinek wyemitowany 19 maja. W grupie 16-29 rekordowy w tej serii wynik - 14% (SHR All 16-29) – padł 7 kwietnia.

"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" - będzie nowy sezon!

Jesienią Czwórka wyemituje 13. już sezon przebojowej produkcji o wrocławskich śledczych z wydziału dochodzeniowego dowodzonego przez naczelnika Kubisa, w rolę którego wciela się Marek Włodarczyk. Zdjęcia do nowych odcinków "Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego" rozpoczną się w połowie czerwca. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×