stefan koch

„Chłopaki do wzięcia”. Tak mieszka Stefan Koch z narzeczoną! Gwiazda programu ma dom, którego mógłby pozazdrościć niejeden miastowy

Stefan Koch jest jedną z gwiazd ostatnich sezonów „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna, który w programie często występuje u boku swojej siostry Kariny, na co dzień cieszy się spokojnym życiem na wsi w swoim przestronnym domu. Trzeba przyznać, że pokaźny ogród, taras, a także prywatna siłownia robią wrażenie!

21.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Stefan i Aldona w końcu pogodzili się z Kariną? Narzeczeni wydali oświadczenie: „Myślę, że Karina zrozumiała wiele rzeczy”

Swego czasu wiele się mówiło o ograniczeniu kontaktów pomiędzy nierozłącznymi niegdyś Stefanem i Kariną. Miało być to spowodowane m.in. przez nową partnerkę mężczyzny, która miała nie przypaść do gustu jego siostrze. Jak dziś wygląda relacja rodzeństwa i narzeczonej Stefana? Aldona i jej ukochany postanowili wydać oświadczenie na ten temat.

12.01.2023Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia”. Stefan Koch się zaręczył! Jego świeżo upieczona narzeczona podzieliła się radosną nowiną! Wiadomo, kiedy ślub? [TYLKO U NAS]

Ostatnio w życiu Stefana Kocha zmiana goni zmianę. Udało mu się znaleźć długo wyczekiwaną miłość, a niedawno się okazało, że wraz z ukochaną spodziewają się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Teraz nadszedł czas na kolejny ważny krok w jego życiu. Stefan postanowił poprosić swoją wybrankę o rękę! Jak wyglądały jego zaręczyny? Wiadomo, kiedy para zdecyduje się pobrać?

14.11.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Stefan Koch zostanie ojcem! Wraz z ukochaną spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka [TYLKO U NAS]

Stefan jest jedną z największych gwiazd ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Jakiś czas temu mężczyzna za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się tym, że w końcu udało mu się znaleźć miłość. Nieoczekiwanie zakochani postanowili podzielić się z nami wyjątkowo radosnymi wieściami. Okazuje się, że Stefan i Aldona zostaną rodzicami!

27.10.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Stefan ograniczył kontakty z Kariną? Jego nowa dziewczyna postanowiła zabrać głos. "Było ciężko"

Karina i Stefan są jednymi z głównych bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Popularne rodzeństwo przez lata słynęło ze swojej zażyłości oraz świetnych kontaktów, jakie między sobą utrzymywali. Czyżby jednak coś w tej kwestii się zmieniło? Słowa nowej dziewczyny Stefana, rzucają zupełnie inne spojrzenie na relacje Kariny ze Stefanem.

07.10.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Miłość Stefana rozkwita! Gwiazda programu pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z ukochaną. Ładnie razem wyglądają?

Stefan jest jedną z największych gwiazd ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Jakiś czas temu mężczyzna za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się tym, że w końcu udało mu się znaleźć miłość. Wygląda na to, że jego nowy związek rozkwita. Stefan udostępnił właśnie pierwsze wspólne zdjęcie ze swoją nową wybranką.

13.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" Karina jest zakochana! Gwiazda programu pokazała swojego nowego chłopaka

Karina i Stefan są jednymi z głównych bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Popularne rodzeństwo długimi miesiącami starało się znaleźć miłość w programie. Jakiś czas temu Stefan ogłosił, że mu się to w końcu udało. Wygląda na to, że i do Kariny szczęście się w końcu uśmiechnęło. Uczestniczka pochwaliła się właśnie swoim nowym chłopakiem!

09.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda nowa dziewczyna Stefana! Mężczyźnie w końcu udało się znaleźć tą jedyną. Czy para już razem zamieszkała?

Fanom "Chłopaków do wzięcia" osoby Stefana nie trzeba przedstawiać. Wraz ze swoją siostrą Kariną są obecnie jednymi z największych gwiazd programu. Jakiś czas temu słynne rodzeństwo postanowiło ogłosić radosną nowinę. Okazuje się, że Stefanowi w końcu udało się znaleźć miłość! Co wiadomo o jego nowej wybrance?

04.09.2022Chłopaki do wzięcia

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×