„Stulecie Winnych”. Jan Wieczorkowski jest nie do poznania! Co się stało z serialowym Stanisławem?

Jan Wieczorkowski to dla fanów serialu przede wszystkim Stanisław z serialu „Stulecie Winnych”. Jednak aktor wciela się nie tylko w tę rolę. Jedna z nich sprawiła, że fani serialowego Stanisława będą przecierać oczy ze zdumienia. Z tym na twarzy nabrał zupełnie innego charakteru!

Multimedia

Jan Wieczorkowski jest nie do poznania! Co się stało z serialowym Stanisławem?

Jan Wieczorkowski to jeden z cieszących się sporą popularnością polskich aktorów, do którego wzdychają setki kobiet. Rola Stanisława w serialu „Stulecie Winnych” sprawiła, że jego pozycja jako ekranowego amanta wręcz się umocniła! Otwartym pytaniem jest jednak, jak fanki zareagują na serialowego Stanisława z... tatuażami na twarzy!

Sonia Mietelica, Adrian Zaremba, Jan Frycz promują nowy serial TVP. To coś dla fanów „Stulecia Winnych”?Zobacz więcej

Aktor przyjął rolę w filmie „Wieczór kawalerski” w reżyserii Szymona Gonery. Głównymi bohaterami produkcji są: Mario (Mateusz Banasiuk), Świadek (Rafał Zawierucha) i Pan Młody (Patryk Szwichtenberg). W pozostałych rolach widzowie zobaczą: Joannę Opozdę, Sylwię Gliwę, Kingę Jasik, Magdalenę Popławską, Marcela Sabata, Magdę Perlińską i Arka Smolińskiego i Jana Wieczorkowskiego właśnie. Film opowiada historię jednej z najważniejszych imprez w życiu każdego przyszłego Pana Młodego - czyli z wieczoru kawalerskiego.

„Mężczyźni postanawiają zorganizować epicką imprezę na pożegnanie „wolności” jednego z nich. Towarzyszą im trzy atrakcyjne kobiety, które za swój udział w realizacji pomysłu inkasują pokaźną sumę. Wydaje się, że wszystkie szczegóły są dopięta na ostatni guzik. Nic bardziej mylnego! Zupełnie nieoczekiwanie perfekcyjny plan bierze w łeb, a pieczę nad rozwojem wypadków przejmuje nieproszony gość. To uruchamia lawinę komiczno-krwawych wypadków i zwrotów akcji”, przybliża fabułę serwis AKPA.

Film opowiada o grupie trzydziestolatków, którzy urządzają wieczór kawalerski, jednak przez pomyłkę wplątują w to szefa mafii - czyli mnie. Przez to jest wiele nieporozumień i fala dziwnych zdarzeń - trochę komediowych, ale również dramatycznych. Mój bohater w latach 90. był żołnierzem, a dziś ma pod sobą grupę przestępczą. To niezwykle elokwentny i doświadczony człowiek - przytacza słowa Jana Wieczorkowskiego serwis AKPA.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×