Sylwester Marzeń z Dwójką. Hyży, Karpiel-Bułecka i Kupicha wystąpią na Sylwestrze w TVP! Dadzą czadu w Zakopanem?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. Szymon Starnawski / Polska Press
fot. Szymon Starnawski / Polska Press
Kolejne muzyczne gwiazdy dołączyły do grona artystów, którzy zaśpiewają podczas tegorocznego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Sprawdźcie!

"Sylwester Marzeń z Dwójką" - piątek, 31 stycznia 2021, o godzinie 20:00 na antenie TVP 2

"Sylwester Marzeń z Dwójką"

Przedwczoraj wieczorem ogłoszono, że jednym z zagranicznych artystów, który wystąpi podczas koncertu sylwestrowego Telewizji Polskiej będzie Julio Iglesias Junior - syn hiszpańskiej megagwiazdy Julio Iglesiasa i brat Enrique Iglesiasa. Dziś podano nazwiska kolejnych polskich gwiazd „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, który widzowie będą mogli oglądać już 31 grudnia o 20:00 w TVP2.

Podczas wyjątkowego widowiska muzycznego na spektakularnej scenie w Zakopanem zaśpiewają Maja Hyży, Piotr Kupicha oraz góral z krwi i kości Stanisław Karpiel-Bułecka.

Już się nie mogę doczekać sylwestra. Jestem bardzo podekscytowana tym, że będzie tak gigantyczna scena, tylu wyjątkowych artystów z polski i z zagranicy. To będzie wielki show, do którego wraz z moją ekipą przygotowujemy się od kilku tygodni. Co zaśpiewam? To będzie niespodzianka, ale będę miała przyjemność otworzyć tego sylwestra wspólnie ze wspaniałymi artystami, a później wyjątkowy duet i wyjątkowy utwór. To będzie mój Sylwester Marzeń - mówi wokalistka Maja Hyży.

Tegoroczny „Sylwester Marzeń z Dwójką” będzie spektakularnym widowiskiem, podczas którego będzie można podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach. Ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą widzów w świat zimowej krainy. Na scenie wystąpi ponad 30 gwiazd muzyki z kraju i zagranicy. Usłyszymy m.in.: Roxie Węgiel, Rafała Brzozowskiego, Zenona Martyniuka, Darię, Kubę Szmajkowskiego, Thomasa Andersa, Pięknych i Młodych oraz królową polskich scen Marylę Rodowicz.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn