sylwester marzeń z dwójką

Najpiękniejsze sylwestrowe kreacje. Gwiazdy Sylwestra Marzeń i Mocy Przebojów zadały szyku! Zobacz, jak wyglądały [GALERIA ZDJĘĆ]

Sylwestrowa noc rządzi się swoimi prawami - błysk jest nie tyle spodziewany, co wręcz oczekiwany! Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które tego dnia wybierają zjawiskowe kreacje. Cekiny, pióra, łańcuszki, metalik, szlachetne materiały, dziury i oversize - od przybytku głowa tej nocy nie boli. Choć sylwestrowa noc już dawno za nami, cofnijmy się do tego wyjątkowego wieczoru. Oto najpiękniejsze kreacje gwiazd Telewizji Polskiej i Polsatu, w których witały 2023 rok. Zobaczcie zdjęcia!

02.01.2023Sylwester w TV

Tak się zmieniał Allan Krupa. 18-letni syn Edyty Górniak wkracza w dorosłość z prawdziwą pompą!

Edyta Górniak to artystka, której nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Gwiazda sceny jest nie tylko wokalistką, ale również oddaną mamą, której oczkiem w głowie jest syn Allan. Od zawsze przebywał na tzw. świeczniku, towarzysząc słynnej mamie na planach, koncertach i różnych wydarzeniach. Zobacz, jak się zmienił Allan Krupa, ukochany syn Edyty Górniak!

01.01.2023Sylwester Marzeń z Dwójką

„Sylwester Marzeń z Dwójką 2022”. Małgorzata Tomaszewska wyglądała wprost zjawiskowo! Tego wieczoru jej kreacja przyćmiła wszystkie inne gwiazdy

Za nami „Sylwester Marzeń z Dwójką” podczas którego największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej przywitały nowy 2023 rok. Choć tego wieczoru w Zakopanem nie brakowało szykownych stylizacji gwiazd, to bez wątpienia ta, którą miała na sobie Małgorzata Tomaszewska skradła całe show! Zobaczcie, jak zaprezentowała się prezenterka i pozostali podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

01.01.2023Sylwester Marzeń z Dwójką

Don Vasyl mieszka w luksusach! Złote zdobienia i okazałe obrazy. Zaglądamy do pałacu króla cygańskiej muzyki

Don Vasyl to jedna z tych osób, których przedstawiać raczej nie trzeba. Artysta na scenie występuje od 12. roku życia i jest największym reprezentantem romskiej kultury w Polsce. Przez ten czas dorobił się prawdziwym luksusów, a jego domu rządzą złote zdobienia oraz okazałe obrazy. Zaglądamy do pałacu króla cygańskiej muzyki! Zobaczcie, jak mieszka Don Vasyl.

30.12.2022Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester Marzeń z Dwójką. Maja Hyży zachwyciła fotoreporterów. Od pięknej wokalistki trudno było oderwać wzrok!

Maja Hyży to jedna z najpiękniejszych polskich wokalistek. Artystka, która niedawno ponownie została mamą, ani przez chwilę nie myślała o urlopie macierzyńskim i wciąż pracuje w pocie czoła. Maja Hyży właśnie zachwyciła fotoreporterów na konferencji prasowej Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022. Od pięknej wokalistki trudno było oderwać wzrok!

15.12.2022Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester 2021. Tak gwiazdy powitały Nowy Rok 2022 na Sylwestrze Marzeń Dwójki!

Cóż to była za noc! W Zakopanem gwiazdy zadbały, aby wejść w Nowy Rok tanecznym krokiem. Przez cały wieczór ze sceny płynęła muzyka a światła rozjaśniały całą okolicę. Zaproszeni artyści dołożyli wszelkich starań, aby widzowie i goście Sylwestra Marzeń z Dwójką mieli szampańskie nastroje. Zobacz, jak wyglądała wielka impreza Telewizji Polskiej w Zakopanem!

01.01.2022Sylwester Marzeń z Dwójką

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×