Sylwesterowa Moc Przebojów 2019. Maciej Dowbor i Layzee Fka Mr President o hicie "Coco Jumbo" i kultowym tekście z filmu

Kamila Glińska
Kamila Glińska
Ten utwór jest nie tylko jednym z największych hitów dyskotekowych lat 90. oraz – wedle jednej z radiowych rozgłośni – wakacyjnym przebojem wszech czasów. "Coco Jumbo" weszło na stałe do polskiej popkultury za sprawą słynnej komedii. Co na to twórca utworu, Layzee Fka Mr President?

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 we wtorek, 31.12.2019 od godz. 20 w Polsacie! - sprawdź program tv

program tv

Któż z nas nie zna hitu "Coco Jumbo"? - Dla mnie to jest niesamowite – wspomina Layzee Fka Mr President. - Pamiętam jak dostaliśmy prośbę o wykorzystanie naszej muzyki w polskim filmie. Powiedziałem jasne, w Polsce kochają nasze hity. Zgodziliśmy się. A potem dostałem telefon od polskiego kolegi, który powiedział mi, że ten film jest wielkim hitem. Powiedział "jest w nim twoja piosenka i twoja nazwa" – opowiada artysta.

Okazuje się, że Mr President zdziwił się dopiero, gdy zaczęli zaczepiać go polscy fani. - Po jakimś czasie zdarzało się, że ludzie podchodzili i mówili do mnie "Coco jumbo i do przodu", odpowiadałem "fajnie, super". A okazało się, że to kultowy tekst, że wszyscy tak mówią. Jestem z tego dumny – cieszy się piosenkarz.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów nie może zabraknąć tego wielkiego przeboju. Zresztą tej nocy królować będą same przeboje. Usłyszymy "Mama ostrzegała" grupy Daj To Głośniej, "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari. Na scenie swoje pojawi się także DJ Bobo i jego "Chihuahua", Maciej Maleńczuk i "Ostatnia nocka", Sławomir i "Miłość w Zakopanem" oraz Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn