Sylwestrowa Moc Przebojów 2020. Krzysztof Ibisz poleciał helikopterem po zagraniczną gwiazdę! Kto wystąpi na sylwestrowej imprezie Polsatu?

Krzysztof Ibisz poleciał helikopterem po zagraniczną gwiazdę, która wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020. O kogo chodzi? To na razie pilnie strzeżona tajemnica. Która zagraniczna gwiazda wystąpi na sylwestrowej imprezie Polsatu?

Multimedia

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 w czwartek, 31.12.2020 roku od godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Polsat chce, aby ostatnia noc w 2020 roku była spektakularna. Serwis Pudelek donosi, że Krzysztof Ibisz poleciał helikopterem po zagraniczną gwiazdę, która wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020.

To jest pilnie strzeżona tajemnica stacji. Polsat chce przywitać Nowy Rok spektakularnie, by przyćmić Zenka w TVP. Prawdziwa bomba, która pozwoli ich pokonać - zdradza informator, dodając, że dziennikarz poleciał do Mediolanu.

Maryla Rodowicz jednak zagra na sylwestrowej imprezie w telewizji! Która stacja postanowiła "odmrozić" kultową wokalistkę?Zobacz więcej

O nauce pilotowania helikoptera opowiadał już jakiś czas temu sam Krzysztof Ibisz.

Zdradzę, że uczę się pilotować helikopter, ponieważ wyląduję z całą ekipą prowadzących na dachu budynku Telewizji Polsat. Przylecimy tuż przed godziną 20:00, aby zejść do studia i rozpocząć największą sylwestrową domówkę w Polsce. - powiedział Ibisz w rozmowie z Paulą Brzezińską.

Kto wystąpi na sylwestrowej imprezie Polsatu? Internauci spekulują, że może chodzić o występ Andrei Bocellego, światowej sławy tenora.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Onej (gość)

  POlsat miał dysko POlo oni promowali ich latami i dali tylłu a teraz sa tvn 2 i tak sie zeszmacili kupa łajna

  01.01.2021 20:47
 • Miszaxxx (gość)

  No przyleciał po mnie ale nie miał gdzie wylądować i zawinął sie z powrotem...haha błazen!!!

  31.12.2020 19:28
 • fajenbord (gość)

  Zamiast sprowadzać artystów z Włoch i powodować wielkie koszty ( helikopter, honorarium milionowe itp. , itd.) , powinien wystąpić nasz wybitny artysta Ibisz w asyście wybitnych artystów Piaska i Piroga. Co to my nie mamy wybitnych gwiazd? A w przerwie mógł by wystąpić równie wybitny gwiazdor Szymon Majewski, który już dawno powinien mieć nobla choćby za reklamę lodówek.

  31.12.2020 19:23
 • Marcin (gość)

  Z uzbrojeniem poleciał bo się bał że napotka helikoptery TVP i trzeba by się było strzelać ,w końcu Sylwester to i strzały muszą być 😅

  31.12.2020 18:19
 • FR (gość)

  I my płacimy za to wszystko w głowach się po przewracało. Dzieciom by dali, tyle dzieci potrzebuje na leczenie a oni tylko patrzą gdzie się bawić. Dla nich godz policyjnej nie ma.

  31.12.2020 18:05
 • Lubelak (gość)

  tak patrzę czy Tym samolotem poleciał po gwiazdę? to chyba ją zmusi patrząc na foto jakie uzbrojenie zabrał ze sobą :D

  31.12.2020 15:20
 • Pytanie (gość)

  Tak się zastanawiam, czy powierzono by na nocny lot, jeszcze na dalekiej trasie maszynę wartą nie mało $$$ na lot osobie co się uczy i mało latała w trudnych warunkach. Czy to nie jakiś blef telewizyjny? Bo jak to jest prawda, to kwota ubezpieczenia jest bajońska. Osobiście, gdybym był szkoleniowcem pilotowania śmigłowców to nie dał bym komuś lecieć w nocy, kto nie przelatał aktywnie 2-3 lat za sterami a nie Świeżakowi, nikogo nie obrażając. To tak jakbym ja, po skończonym kursie prowadzenia czołgu w ilości powiedzmy - miesiąc jazd - wybrał się na wojnę do Afganistanu, Syrii czy Iraku...

  31.12.2020 14:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×