Szalone panny młode oraz buntownicy w "Bitwie na głosy"!

Dwie drużyny już nie stoczą bitwy o 100 tysięcy złotych.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KOZIDRAK PRZEGRAŁA "BITWĘ..." PRZEZ POMYŁKĘ? CÓRKA POSŁA W "BITWIE NA GŁOSY"

Co tym razem czeka na widzów w sobotę o 20.10?

Piękne i szalone panny młode z zespołu Andrzeja Piasecznego zaprezentują się w repertuarze duetu Kayah i Bregovic. Drużyna Tomsona i Barona przeniesie się w lata 80-te, wybrzmiewające muzyką Republiki. Dystyngowanie i elegancko będą wyglądać wykonawcy repertuaru Marka Grechuty - zespół Piotra Rubika. W odważnych i kontrowersyjnych strojach wystąpi szesnastka Libera, śpiewająca piosenkę Lady Gagi. Drużyna z Sosnowca wykona jeden z najbardziej znanych utworów Georga Michaela w buntowniczej interpretacji. I na koniec ekipa Juli sięgnie po klasykę rapu, czyli Dr. Albana.

CZYTAJ TAKŻE: JULA TRZYMA KCIUKI ZA EWĘ FARNĄ ROBERT GAWLIŃSKI ODPADŁ Z "BITWY NA GŁOSY"

Szesnastoosobowe zespoły będą bić się na głosy i zbierać nowe doświadczenia, a ich opiekunowie opowiedzą o własnych przeżyciach. Chłopaki z Afromental wyznają jak wyglądała ich codzienność zanim stanęli na wielkiej scenie. Andrzej Piaseczny zrobi wykład z dobrego imprezowania, bazując na swoich wspomnieniach. Liber opowie o tym, ile musiał poświęcić, by robić to co kocha. Piotr Rubik skupi się na trudnych chwilach, przez które trzeba przejść w życiu. Ewa Farna przeniesie się w świat ciszy za sprawą jednego z uczestników, a Jula zabierze swoją drużynę na wieś do małej Marlenki.

W najbliższy sobotni wieczór "Bitwa na głosy" jak zwykle dostarczy rozrywki pełnej emocji, obfitującej w wokalne talenty oraz wielkie przeboje. Sprawdźcie jakie hity wyśpiewają zespoły sześciu gwiazd! Już 6 października w TVP2 o godz. 20.10!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×