"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022" finał. Znamy polską reprezentantkę! W Erywaniu wystąpi Laura Bączkiewicz

Zwycięzca "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2022" został wyłoniony. O szansę wystąpienia na konkursowej scenie walczyła czwórka młodych artystów. Tylko jedno z nich pojedzie do Armenii. Polskim reprezentantem będzie Laura Bączkiewicz.

Multimedia

"Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022" finał. Znamy zwycięzcę!

25 września 2022 roku dowiedzieliśmy się, kto będzie reprezentował Polskę podczas tegorocznej Eurowizji Junior. Z czwórki utalentowanych uczestników wybrano jedną osobę. Do walki o miejsce w muzycznym konkursie stanęli Natalia Smaś, Aleksander Maląg, Ida Wargskog oraz Laura Bączkiewicz, która jako pierwsza w historii „Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2022” do finału dostała się dzięki Złotemu Biletowi. Młodych wykonawców wspierał w studiu prowadzący Aleksander Sikora. Słowa otuchy w specjalnym nagraniu przekazała im również Sara James.

Odważnie ubrana Roksana Węgiel bryluje na salonach. 17-latka skradła cały show!Zobacz więcej

Uczestnicy finału zaprezentowali swoje umiejętności w dwóch piosenkach. Każdy z nich zaśpiewał utwór z odcinka, w którym wygrał oraz ten specjalnie skomponowany na Eurowizję Junior. Pierwszą część programu rozpoczęła Natalia Smaś. 14-letnia fanka Whitney Houston zaprezentowała "Rain on me" Lady Gagi i Ariany Grande. Kolejna była Ida Wargskog, która na co dzień mieszka w Warszawie. Dziewczynka zaśpiewała dla nas utwór "Arcade" Duncan Laurence. Aleksander Maląg zajmujący się poza muzyką również piłką nożną przed widownią wykonał "Somebody" Sary James. Najmłodsza wokalistka, czyli Laura Baczkiewicz, pokazała, co potrafi w piosence "Hold my hand" Lady Gagi.

Roksana Węgiel coraz odważniejsza! Po nieśmiałej dziewczynie nie ma już śladuZobacz więcej

W drugiej części telewizyjnego show wykonawcy zaśpiewali dla nas utwory skomponowane specjalnie z myślą o Eurowizji. Pierwsza finalistka Laura Bączkiewicz zaprezentowała "Lot na księżyc". Później wysłuchaliśmy Aleksandra Maląga. Chłopiec wykonał piosenkę "On my way".

Oprócz konkursowych występów podczas "Szansy na sukces" mieliśmy okazję premierowo usłyszeć piosenkę "Barbie" Viki Gabor.

Uczestnicy ocieniani byli przez widzów, ale także jury. W sędziowskim składzie znaleźli się Anna Cyzowska, Konrad Smuga i Grzegorz Urban. Głosami słuchaczy i ekspertów na Eurowizję Junior 2022 pojedzie LAURA BĄCZKIEWICZ!

Zwyciężczyni "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2022

Laura Bączkiewicz to 11- letnia wokalistka. Na co dzień mieszka z rodziną w Koninie. Swoje umiejętności szkoli w Studiu Piosenki Estradowej Hit. Muzyka od zawsze jest jej pasją. Poza śpiewaniem interesuje się dubbingiem. Podkładaniem głosu zajmuje się od ponad 2 lat.

Reprezentanci w wieku od 9 do 14 lat zaprezentują się 11 grudnia w finale przeprowadzonym w Demirczian Arena w Erywaniu. Wśród nich znajdzie się nasza wokalistka Laura Bączkiewicz.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×