"Szansa na sukces. Opole 2022". Justyna Steczkowska, Halina Mlynkova, Joanna Moro, Wojciech Gąssowski i inne gwiazdy podczas finału jesiennej edycji. Zobaczcie zdjęcia

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Gwiazdy podczas finału programu "Szansa na sukces". Zobaczcie, kto się pojawił.fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Gwiazdy podczas finału programu "Szansa na sukces". Zobaczcie, kto się pojawił.fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
W sobotę 18 grudnia odbył się finał programu "Szansa na sukces", w którym kwartet i jedenastu uczestników powalczyło o bilet do Opola i udział w konkursie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki 2022. Bilet do opolskich Debiutów wywalczył Franciszek Barnowski z Zamościa. W galerii publikujemy zdjęcia gwiazd, które wystąpiły podczas finału programu "Szansa na sukces. Opole 2022". Justyna Steczkowska odsłoniła zgrabne nogi, Halina Mlynkova wybrała róż.

Olga Bończyk, Joanna Moro, i inne gwiazdy podczas finału "Szansa na sukces. Opole 2022"
W finale muzycznego show zmierzyli się: Izabela Pawletko w utworze "Dziewczyna Szamana", Julia Sekulska zaśpiewała "Mówili na nią Słońce", Joanna Mądry "Za dziesięć trzynasta", Weronika Lalik wraz z zespołem Partita wykonała utwór "Marzyciele", Franciszek Barnowski zaśpiewał "Bal u Posejdona", Ola Konopka "W kinie, w Lublinie", Nikola Warda zaprezentowała piosenkę "Szklana pogoda", Wiktoria Wiater "Kołysankę matki", Michał Matuszewski wraz z Anią Rusowicz i Olgą Bończyk wykonał utwór "Motylem jestem", Anna Piotrowska "Jeszcze tam się żagiel bieli", a kwartet LeonVoci czyli Igor, Andrij, Nazar i Roman, wraz z Wojciechem Gąsowskim zaśpiewali hit "Gdzie się podziały tamte prywatki". Natomiast Aleksandra Hinc wykonała "Brother Louie" Modern Talking. Uczestniczce kibicował Thomas Anders, wokalista Modern Talking, który niestety nie mógł pojawić się podczas finału, ale przesłał nagranie z kilkoma ciepłymi słowami wsparcia.

Pozdrawiam wszystkich telewidzów. Ola wygrała eliminacje piosenką Modern Talking, dlatego mam wielką nadzieję, że wygra też finał. Trzymam za nią kciuki - powiedział.

Pochwał dla Michała Matuszewskiego nie szczędziła natomiast Olga Bończyk: -Głos Michała jest niezwykły. Czułam zdumienie, gdy go usłyszałam. Od razu się zakochałam. Wierzę, że Michał dostanie się do Opola, wygra i dalej będzie podążał swoją muzyczną drogą.

Justyna Steczkowska odsłoniła zgrabne nogi, Halina Mlynkova wybrała róż

W studiu nie zabrakło również gwiazd estrady, którzy wspierali uczestników w ich występach. Pojawili się: Justyna Steczkowska, Halina Mlynkova, Olga Bończyk, Ania Rusowicz, Joanna Moro, Marian Lichtman, Wojciech Gąssowski, Kazimierz Mazur, Katarzyna Gaertner, Grzegorz Stróżniak, Marta Cugier, zespół Partita, Jan Młynarski, Alicja Majewska oraz Robert Rozmus.

Tytuł najlepszego, a tym samym udział w 59.KFPP w Opolu trafił do Franciszka Barnowskiego, który zachwycił wszystkim utworem" Nie ma jak u mamy".

W galerii publikujemy zdjęcia gwiazd z finału "Szansy na sukces. Opole 2022".

Tekst: AKPA

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn