"Szczęście świata". Gwiazdy na premierze filmu Michała Rosy. Kto się pojawił? [ZDJĘCIA]

Za nami uroczysta premiera filmu „Szczęście świata” – najnowszej produkcji Michała Rosy z Karoliną Gruszką, Krzysztofem Stroińskim i Agatą Kuleszą w rolach głównych. Kto pojawił się na premierze? Zobacz, jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie.

Multimedia

12 grudnia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera „Szczęścia świata” – najnowszego filmu Michała Rosy. Obok reżysera, twórcy wielokrotnie nagradzanych obrazów: „Co słonko widziało”, „Cisza” i „Rysa”, w wydarzeniu wzięli udział aktorzy: Karolina Gruszka, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński, Tomasz Borkowski, Dariusz Chojnacki, Przemysław Bluszcz, Andrzej Konopka, Dorota Segda, Barbara Lubos i Grzegorz Palkowski. Wśród gości specjalnych imprezy znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Antoni Krauze, Łukasz Palkowski, Marek Koterski, Małgorzata Bogdańska, Agnieszka Smoczyńska i Olgierd Łukaszewicz.

"SZCZĘŚCIE ŚWIATA" - CZYTAJ TAKŻE:

KAROLINA GRUSZKA KUSI W ZWIASTUNIE FILMU. W KINACH W GRUDNIU! [WIDEO+ZDJĘCIA]
GALERIA EKSCENTRYCZNYCH POSTACI [RECENZJA]
KAROLINA GRUSZKA I AGATA KULESZA W NOWYM FILMIE MICHAŁA ROSY [ZDJĘCIA]

„Szczęście świata” to pełna magii, humoru i wzruszeń historia mieszkańców niezwykłej kamienicy – pięknej Róży, zauroczonych nią mężczyzn i kobiet, zazdrosnych o jej wdzięki. Przywodzące na myśl światowe hity „Amelia” i „Grand Budapest Hotel”, „Szczęście świata” zostało nagrodzone dwoma nagrodami – dla najlepszej muzyki i scenografii – na tegorocznej, 41. edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni. W kinach film Michała Rosy zagości 23 grudnia.

Zobacz, jak gwiazdy prezentowały się na premierze filmu "Szczęście świata".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×