„Szczęście świata”. Karolina Gruszka: To film dla osób lubiących kino subtelne i nastrojowe [WIDEO+ZDJĘCIA]

Karolina Gruszka to gwiazda najnowszej produkcji Michała Rosy, "Szczęście świata". Aktorka w wywiadzie zdradziła kilka szczegółów dotyczących filmu. Jak mówi, "Szczęście świata" to film dla osób lubiących kino subtelne i nastrojowe. Zobaczcie, co jeszcze zdradziła w rozmowie.

Multimedia

-To film dla osób lubiących kino subtelne i nastrojowe – mówi Karolina Gruszka w wideo-wywiadzie promującym „Szczęście świata”. Najnowsza produkcja Michała Rosy, to pełna magii, humoru i wzruszeń historia mieszkańców niezwykłej kamienicy – pięknej Róży, zauroczonych nią mężczyzn i kobiet, zazdrosnych o jej wdzięki.

W obrazie przywodzącym na myśl światowe hity „Amelia” i „Grand Budapest Hotel”, obok Karoliny Gruszki wystąpili, m.in.: Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński, Tomasz Borkowski, Dariusz Chojnacki, Dorota Segda, Przemysław Bluszcz i Andrzej Konopka. „Szczęście świata” zostało nagrodzone dwoma nagrodami – dla najlepszej muzyki i scenografii – na tegorocznej, 41. edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni. Autorem niezwykle zmysłowych i wysmakowanych zdjęć w filmie jest jeden z najzdolniejszych polskich operatorów, Marcin Koszałka.

Sprawdźcie, co jeszcze Karolina Gruszka zdradziła o filmie "Szczęście świata". Przypominamy, że premiera produkcji już 23 grudnia 2016 roku.

Źródło: materiały dystrybutora Kino Świat

CZYTAJ TAKŻE:

Karolina Gruszka kusi w zwiastunie filmu! W kinach w grudniu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gwiazdy na premierze filmu Michała Rosy. Kto się pojawił? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Fantastyczny film. Nie zgadzam się z autorem recenzji z festiwalu w Gdyni, 'Szczęście świata' to nie przesłodzona magdalenka tylko mądry, ciepły, subtelny i zachwycający film. Dla mnie na miarę najwyższych standardów kina.

    30.12.2016 14:11
  • Sebastian (gość)

    Piękna kobieta

    23.12.2016 18:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×