Szpak odpowiada Kozyrze

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Robert Kozyra już kilkakrotnie skrytykował Michała Szpaka. Ten postanowił w końcu odpowiedzieć.

CZYTAJ TAKŻE:
KOZYRA O KOŃCU KARIERY SZPAKA
KOZYRA: SZPAK JEST KIEPSKI

"Jak widać Pan Robert jest na tyle niecierpliwy, że nie może powstrzymać się do jesieni, kiedy ukaże się moja debiutancka płyta, nad którą obecnie pracuję, jednocześnie trenując do "Tańca z gwiazdami". To chyba nie wróży najlepiej nowemu członkowi jury "Mam Talent!"? Mimo wszystko trzymam mocno kciuki za Pana Roberta, aby podczas emisji programu na żywo wykazał się wybitną elokwencją i trafnymi ocenami przyszłych pretendentów do miana gwiazd show biznesu" - napisał Szpak na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE:
KOZYRA ZJECHAŁ WIDEO GÓRNIAK
SZPAK NIE LUBI KUŹNIARA?

  • Wygląda na to, że człowiek, który zaczął krytykować różne postaci, wchodząc do "Mam talent!" chce pokazać, że istnieje. Chce wrócić do mediów. Dla mnie jest to neutralne, przyjąłem to obojętnie, dlatego, że nikt nie ma prawa oceniać osoby, która jeszcze nie zdążyła wydać swojego albumu i już podcina się jej skrzydła - powiedział z kolei Szpak TVN.

I chyba ma rację...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn