„Królowe życia”. Patrycja Strzałkowska była gwiazdą TTV. Dziś występuje w „Pytaniu na śniadanie”! Co u niej słychać?

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Patrycja Strzałkowska to niegdysiejsza gwiazda „Królowych życia”. Wrocławianka nie zagrzała jednak zbyt długo miejsca w szeregach bohaterek programu i zajęła się pisaniem. Dziś można ją także oglądać w „Pytaniu na śniadanie”. Czym się zajmuje? Zobaczcie, jak teraz wygląda Patrycja Strzałkowska!
Patrycja Strzałkowska to niegdysiejsza gwiazda „Królowych życia”. Wrocławianka nie zagrzała jednak zbyt długo miejsca w szeregach bohaterek programu i zajęła się pisaniem. Dziś można ją także oglądać w „Pytaniu na śniadanie”. Czym się zajmuje? Zobaczcie, jak teraz wygląda Patrycja Strzałkowska! MWMEDIA
Patrycja Strzałkowska to niegdysiejsza gwiazda „Królowych życia”. Wrocławianka nie zagrzała jednak zbyt długo miejsca w szeregach bohaterek programu i zajęła się pisaniem. Dziś można ją także oglądać w „Pytaniu na śniadanie”. Czym się zajmuje? Zobaczcie, jak teraz wygląda Patrycja Strzałkowska!

„Królowe życia” to jeden z największych hitów stacji TTV. Widzowie mieli okazję podglądać codzienne życie bohaterów, którzy żyją "na bogato". Kim są tytułowe królowe? To ludzie, którzy osiągnęli sukces i żyją według własnych zasad. Daleko im do przeciętności, czym u jednych wzbudzają podziw, a u innych zazdrość. Przez program TTV przewinęło się wiele osób. Jedną z nich była Patrycja Strzałkowska.

Patrycja Strzałkowska - kim jest?

Patrycja pojawiła się tylko w 2. sezonie „Królowych życia”. Widzowie poznali ją w momencie, w którym wyruszyła na podbój Warszawy. Wrocławianka dała się poznać jako osoba odważna i niezależna. Ponoć od dzieciństwa uwielbiała śpiewać - Patrycja nosiła się z zamiarem nagrania płyty i zaistnienia w polskiej branży muzycznej. Chodziła na lekcje śpiewu, a w studiu nagraniowym pracowała nad swoją piosenką.

Gdy miałam 16 lat zaczęłam prowadzić swojego bloga kosmetycznego. Pisałam o makijażu i stylizacji paznokci. Blog był na tyle popularny, że firmy kosmetyczne zaczęły zapraszać mnie na różne wyjazdy, także zagraniczne. Potem przekształcił się w konto na Instagramie, co przyniosło mi pierwszych fanów. Dziś jest ich ponad 50 tysięcy. Zgłaszałam się też na castingi do różnych reality shows, takich jak "Ex na plaży”, "Królowe życia”, "Przyjaciele do zadań specjalnych”, co dało mi większą rozpoznawalność. To była jednak tylko przygoda. Finansowo porównywalna z byciem fordanserką w klubach - opowiadała w rozmowie z Onetem.

Patrycja Strzałkowska - dziecko i mąż

Patrycja Strzałkowska po zakończeniu przygody z telenowelą dokumentalną TTV, próbowała swoich sił jako modelka i wizażystka. Wzięła także udział w programie "Ex na plaży". Później skupiła się na pisaniu i prowadzeniu konta w mediach społecznościowych.

Strzałkowska w październiku 2017 roku urodziła córkę Liliannę, a w 2020 roku wyszła za mąż.

Patrycja Strzałkowska występuje obecnie w programie „Pytaniu na śniadanie”

Patrycja z 2. edycji „Królowych życia” to bardzo płodna pisarka, która wydała już 10 książek. Ich tytuły to m.in. „Welcome to Spicy Warsaw”, „Show mojego życia”, „Zastraszona”, „Insta Beauty. Wszystko, co musisz wiedzieć o upiększaniu” czy „W masce jej do twarzy”.

Jakiś czas temu Patrycja z „Królowych życia” wróciła także do zawodu wizażystki. Swoje makijaże prezentuje na antenie TVP, w programie „Pytanie na śniadanie”.

Patrycja była kiedyś gwiazdą stacji TTV, dziś jest przede wszystkim pisarką, wizażystką oraz mamą, którą obserwuje na Instagramie prawie 60 tysięcy osób. Zobacz w galerii, jak zmieniła się Patrycja z „Królowych życia”.

od 12 lat
Wideo

Wybory samorządowe 2024 - II tura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn