Tak mieszka Maria Stachurska. Dom mamy Anny Lewandowskiej wygląda jak z filmu! Bajkowy widok na ogród zapiera dech w piersiach!

Anna Lewandowska, choć ma co robić a jej kalendarz jest wypełniony co do minuty, nie zapomina o bliskich. Często wraz z dziećmi odwiedza między innymi swoją mamę. Ukochana najsłynniejszego polskiego piłkarza pochwaliła się w mediach społecznościowych wizytą u mamy, Marii Stachurskiej. Pokazała również, jak mieszka babcia pociech power-couple. Dom wygląda jak z bajki!

Multimedia

Anna Lewandowska pokazała dom swojej mamy. Wygląda jak z filmu!

Anna Lewandowska to ukochana Roberta Lewandowskiego, z którym od lat tworzą power-couple. Para doczekała się dwóch córek i zbudowała potężne biznesowe imperium. Mimo wielu obowiązków, Anna Lewandowska zawsze znajduje czas dla swoich bliskich.

Przez lata jej wizerunek uległ niezłej metamorfozie! Tak się zmieniała Anna LewandowskaZobacz więcej

Anna i Robert Lewandowscy na przestrzeni lat zbudowali kilka prężnie działających biznesów, a ponadto "dorobili się" kilku imponujących rezydencji. Zarówno apartament w Monachium, jak i willa na Majorce imponują przepychem i dbałością o najmniejszy detal.

Anna Lewandowska słynie z dobrego gustu, którego regularnie dowodzi podczas oficjalnych wyjść i którego dowodzi sposób urządzenia domów pary. Wygląda na to, że to u niej rodzinne! Żona piłkarza wraz z córkami Laurą i Klarą wybrała się w rodzinne strony, do swojej mamy Marii Stachurskiej.

To była fajna, rodzinna niedziela. Zawsze doceniam ten czas. Bo co w dzisiejszym życiu może być ważniejsze niż rodzina i zdrowie! - czytamy w poście opublikowanym przez Annę Lewandowską.

Sentymentalna podróż w czasie żony piłkarza. "Aż się łezka w oku zakręciła"Zobacz więcej

Przy okazji, Lewandowska pokazała, jak mieszka jej mama. Dom wygląda jak żywcem wyjęty z filmu! Szczególną uwagę zwracają duże, angielskie okna, dzięki którym wnętrza są jasne, klasyczny wystrój i piękny ogród. Widok na ogród jest iście bajkowy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Karl (gość)

  Przestańcie ją wreszcie pokazywać ! Nic innego nie robi tylko się chwali. Do obrzydzenia.

  29.01.2023 03:12
 • Jurek (gość)

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 DOŚĆ DOŚĆ

  29.01.2023 00:27
 • Jaja (gość)

  Żałosne

  28.01.2023 20:04
 • Joko (gość)

  Czy te babsko coś umie oprócz pokazywania i chwalenia się

  28.01.2023 15:36
 • Joko (gość)

  Czy te babsko coś umie oprócz pokazywania i chwalenia się

  28.01.2023 15:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×