Tak w młodości wyglądała najbarwniejsza kuracjuszka „Sanatorium miłości 5”. Poznajecie? Stare zdjęcia Anity Nowickiej zachwycają!

Telemagazyn.pl już od kilku edycji pokazuje, jak w młodości wyglądali seniorzy i seniorki z programu „Sanatorium miłości”. Razem z kuracjuszami wertujemy ich rodzinne albumy i prezentujemy piękne zdjęcia sprzed lat. Tym razem możecie zobaczyć młodość jednej z najbarwniejszych kuracjuszek 5. edycji „Sanatorium miłości”.

Multimedia

Jest gwiazdą 5. edycji „Sanatorium miłości

Nie da się ukryć, że Anita Nowicka skupiła na sobie niemal całą uwagę fanów programu „Sanatorium miłości”. Stomatolog z Bydgoszczy od samego początku wzbudza emocje. Seniorka chce poruszać ważne kwestie i choć krytyka, a właściwie hejt ze strony widzów mocno jej doskwiera, Anita żyje w zgodzie ze sobą i to najważniejsze.

Józek podpadł Ewie na całej linii. Seniorka postawiła sprawę jasno! Asia i Zbigniew bez ogródek poruszyli temat seksuZobacz więcej

Anita Nowicka z „Sanatorium miłości” na starych zdjęciach. Tak wyglądała w młodości

Anita Nowicka to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci programu TVP. Jakiś czas temu pokazaliśmy, jak wygląda jej mieszkanie, a teraz dotarliśmy do zdjęć z młodości.

Dziadkowie byli ludźmi żyjący blisko ziemi, którą uprawiali, nie mieli wielkiego wykształcenia, ale byli szalenie mądrzy i ta mądrość bije z ich oczu. Przeżyli okupacje, walkę z komunizmem - dziadek niejednokrotnie siedział w więzieniu, za obronę prawdziwych wartości. To byli prawdziwi patrioci walczący o Wolną Polskę. Mając takie korzenie, nie mogę być inna, bo ja z nich wyrosłam - wyznała w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Anita.

Iwona Żarnowiecka na archiwalnych zdjęciach. Tak Królowa Turnusu wyglądała w młodości Zobacz więcej

Anita na zdjęciach sprzed lat wprost zachwyca. Burza ciemny włosów, szeroki uśmiech i zawadiacki błysk w oku. Taka w dzieciństwie była Anita.

Dla stomatolog z Bydgoszczy największą pasją jest śpiewanie w chórach. Wiadomo, że w dzieciństwie Anita dzięki swojej mamie, pobierała nauki w szkole muzycznej. Gra na pianinie do dziś sprawia jej ogromną frajdę.

Stare zdjęcia gwiazdy „Sanatorium miłości 5” publikujemy w galerii. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała Anita Nowicka.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Panek (gość)

  Piszesz że mordę mam brzydką jak dupę , mylisz się dupę mam ładniejsza dlatego piszę dupa to moja reklama siebie .

  31.01.2023 02:16
 • Kaśka (gość)

  Do Lol-ek popatrz w lustro pewnie masz mordę jak d….

  30.01.2023 22:25
 • Ja (gość)

  W tym programie nie żadnych barwnych kuracjuszy wieje nudą

  30.01.2023 22:23
 • hm..... (gość)

  Pani Anicie naprawdę daleko do najbarwniejszej! Z jakiej racji ktoś ją zaliczył do barwnych osób? Czy ma jakiś talent, czy jest może fajna, czy coś ciekawego powiedziała? Czy w ogóle czymś się wyróżnia? Już nie chcę oceniać, bo i tak się użala na hejt - ale jej popisy w programie raczej nie zachęcają do bliższego poznania.

  29.01.2023 22:27
 • Widz (gość)

  Robią co mogą, aby ja ocieplić komu i do czego potrzebny jej wizerunek z młodych lat idolką żadna nie była przeciętna uroda i tyle .Co jeszcze da się sprzedać pani Anito niech pani pomyśli bo czas leci a czas to pieniądz.

  29.01.2023 18:11
 • Michu (gość)

  Bez przesady :D

  29.01.2023 17:46
 • Lol-ek (gość)

  Jezus! Kogo zachwycają?…Trudno o brzydsze dziecko i nastolatkę.. .na starość trochę „ oszlifowana” ale to tez tylko strój a nie uroda😂

  29.01.2023 17:33
 • Elf (gość)

  Fajna dziewczyna. Myślę że nadal byłoby jej ładnie w ciemnych włosach.

  29.01.2023 11:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×