Tak wygląda mama Anny Kalczyńskiej! Halina Rowicka w wieku 70 lat zachwyca formą! Gwiazda kultowego serialu „Dom” ma siedmioro wnucząt!

Halina Rowicka to ceniona aktorka, której sławę i popularność przyniosła rola Ewy Talar z kultowego dziś serialu „Dom”. Mama Anny Kalczyńskiej dziś jest panią po 70-tce i skupia się na wychowywaniu wnucząt. Tych ma aż siedmioro! Być może to one sprawiają, że aktorka zachwyca formą i wcale nie wygląda na swój wiek! Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcia.

Multimedia

Halina Rowicka - kim jest?

Halina Rowicka urodziła się 15 września 1951 roku w Czerwonce-Folwark. Odtwórczyni roli Ewy Talar w serialu „Dom” (aktorka zastąpiła w tej roli Joannę Pacułę) przyniosła jej wielką rozpoznawalność i uznanie. Na popularności tak naprawdę nigdy jej nie zależało. Aktorka w pewnym momencie porzuciła karierę i poświęciła się rodzinie. Z mężem Krzysztofem Kalczyńskim doczekała się trójki dzieci.

Halina Rowicka zachwycała jako Ewa Talar. Jej wielką miłością był Krzysztof Kalczyński, o którego życie walczyła do końca!Zobacz więcej

Halina Rowicka - dzieci i wnuki

Halina Rowicka ma troje dzieci i siedmioro wnucząt. Najstarsza córka, Anna Kalczyńska została dziennikarka. Widzowie znają ją jako prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. Syn, Filip Kalczyński, również dziennikarz, także ma dzieci. Najmłodsza pociecha aktorki, Maria Kalczyńska skończyła w tym roku 32 lata. Wiadomo, że studiowała prawo i ekonomię, obecnie mieszka w Danii.

Halina Rowicka chętnie spędza czas z wnukami, spacerując i grając z nimi w piłkę nożną.

Oczywiście zachęcam ich do czytania i sama też im czytam. Jeden z moich wnuków, Mateusz, ma 10 lat i wyprzedził mnie już w ilości czytanych książek. Co dwa tygodnie wypożycza po kilka z biblioteki. Moim popisowym daniem jest zdecydowanie szarlotka. W tak dużej rodzinie ciągle ktoś ma urodziny i kiedy proponuję, że tym razem zrobię może tort bezowy, zawsze słyszę „Nie, mamo, zrób szarlotkę”. Wszystkie dzieci ją lubią. Jestem absolutnie szarlotkową babcią - opowiadała w rozmowie z Adrianą Nitkiewicz z AKPY.

Tak dziś wygląda Halina Rowicka

Halina Rowicka ma dziś 70 lat, ale patrząc na jej zdjęcia ciężko w to uwierzyć. Zobaczcie w galerii, jak dziś wygląda serialowa Ewa Talar. Czas się jej nie ima!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×