"Taniec z gwiazdami 10". Iwona Pavlović i Rafał Maserak zachwycili na parkiecie "Dancing with the stars"! Jak długo trenowali?

Kamila Glińska
Kamila Glińska
fot. Cezary Piwowarski
fot. Cezary Piwowarski
W półfinale 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Iwona Pavlović zatańczyła z Rafałem Maserakiem i już teraz można pokusić się o stwierdzenie, że ich występ przejdzie do historii programu. Jak długo trenowali? Dlaczego to właśnie Rafał był partnerem jurorki?

Iwona Pavlović i Rafał Maserak zatańczyli w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"

Iwona Pavlović jest jurorką w "Tańcu z gwiazdami" od początku istnienia programu w Polsce. Kwalifikacje do oceniania ma jak inny - sama jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim, a po skończeniu kariery tanecznej została sędzią międzynarodowym. Na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"pojawiała się już wcześniej, ale nie w takiej odsłonie.

W półfinale twórcy show zaserwowali nam muzyczno-taneczną niespodziankę. Zatańczyli Iwona Pavlović oraz Rafał Maserak, a zaśpiewał Michał Bajor. Artysta zaprezentował utwór "Jak ten śnieg pada" z najnowszej płyty zatytułowanej "Kolor Cafe". Jurorka i popularny tancerz dali prawdziwy popis swoich umiejętności i wielkich emocji. W ich występie nie brakowało bowiem namiętności, siły i przejęcia.

- Zawsze podchodzę do tańca poważnie i profesjonalnie, a ponieważ nie jestem już tancerką zawodową, która czynnie tańczy - jestem trenerem, sędzią, ale nie tańczę - więc bardzo to przeżywam - przyznała Pavlović tuż po półfinale "Dancing with the stars". Okazuje się, że na przygotowanie choreografii, ona i Maserak mieli bardzo mało czasu. Ile dokładnie? Będziecie w szoku! Zobaczcie wideo!

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn