"Taniec z gwiazdami 11". Julia Wieniawa i Agnieszka Sienkiewicz jak bliźniaczki! Julia wygra program tak jak kiedyś Agnieszka?

W minionym odcinku "Tańca z gwiazdami" Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zatańczyli razem ze zwyciężczynią drugiej edycji programu - Agnieszką Sienkiewicz! Julia i Agnieszka wyglądały na parkiecie jak bliźniaczki! Czy młoda aktorka powtórzy sukces koleżanki po fachu?

Multimedia

Julia Wieniawa jak Agnieszka Sienkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"?

W 8. odcinku 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11 pary zaprezentowały się w dwóch tańcach, w tym w trio z uczestnikami poprzednich edycji. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zatańczyli charlestone'a z Agnieszką Sienkiewicz, która wygrała drugą edycję "Tańca z gwiazdami".

Brak jednej z par, zmiana partnera i uczestnicy poprzednich edycji. Zaskakujący finał odcinka!Zobacz więcej

Jurorzy byli zachwyceni tym trio i w swoich ocenach nie umieli pominąć Agnieszki. Podobał im się jej powrót na parkiet. Ich taniec został oceniony na 27 punktów! Podczas charlestone'a Julia i Agnieszka wyglądały jak bliźniaczki i tańczyły równie pięknie! Czy młoda aktorka podobnie jak jej koleżanka z branży wygra ze Stefano Terrazzino cały program?

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz wracają do programu! Czy jego noga wytrzyma?Zobacz więcej

Zobaczcie w naszej galerii, jak Julia Wieniawa i Agnieszka Sienkiewicz prezentowały się w tańcu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • TZG daje możliwość poznania osoby medialnej od prywatnej strony (gość)

  Julia tańczy fantastycznie. Faktycznie powinna tańczyć ze Stefano na turniejach PRO-AM. A może nawet rozważyć zawodową karierę turniejową. Jest na tyle zdolna, że mogłoby jej się udać mimo tego, że ma 21 lat. To taki ostatni moment. A gdyby jej trenerem był Terrazzino to tym bardziej. Stefano jest mistrzem nad mistrzami. Do swojego aktorstwa Julia przekonała mnie rolą w serialu Zawsze warto. Liczę na trzeci sezon. Dobrze też dała sobie radę w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt gdzie grała główną rolę więc trzymała film w dużej mierze na swoich barkach. Ciekawi mnie jak wypada w teatrze. Julia to wrażliwa i inteligentna dziewczyna, która lubi wyzwania i lubi próbować nowych rzeczy. Jasne, że czasem jest to metodą prób i błędów, ale to normalne. Jest młoda i ma prawo do błędów. One są po to żeby się na nich uczyć. Nie rozumiem aż tylu ataków na nią, jej pracę i życie prywatne. Tak właściwie to miała dwa nazwijmy to "medialne" związki, a robi się z niej osobę niestałą w uczuciach. Moim zdaniem już bardziej można tak określić jej byłych facetów. Są starsi od niej i można po nich oczekiwać większej dojrzałości, a tymczasem to oni raczej zmieniają dziewczyny jak rękawiczki. Są fajnymi, zdolnymi facetami więc też nie powinni pozwalać potem po rozstaniach na jakieś ataki i konflikty z niczego. Zwłaszcza gdy mają nowe partnerki. I to starsze od Julii więc i one powinny być dojrzalsze. A niestety nie zawsze tak jest. Życzę Julii naprawdę wszystkiego dobrego.

  11.10.2020 14:01
 • Laluś (gość)

  JULIE WIENIAWE POZNALAM BLIZEJ DZIEKI SERIALOWI ZAWSZE WARTO (JULKA WYSTĘPOWAŁA W ROLI GLOWNEJ Z WERKA ROSATI I KASIA ZELINSKA), TERAZ W TANCU Z GWIAZDAMI POKOCHAŁAM JĄ, CHOCIAC Z NIEKTORYMI RZECZAMI ZWIAZANYMI Z NIA SIE NIE ZGADZAM, TO UWARZAM ZE JEST BARDZO FAJNA I MADRA DZIEWCZYNA.

  11.10.2020 10:26
 • rzeczywiście wierzę w to i trzymam kciuki za wygraną Julii i Stefano (gość)

  Julia tańczy niesamowicie. Stefano- wiadomo- jest mistrzem i królem parkietu. Fajne byłoby też ich trio z dodatkowym tancerzem. W tym wypadku tancerką- partnerką zawodową Stefano- Pauliną Biernat. Żeby tak wczorajszy udział Agi Sienkiewicz w ich tańcu był proroczy. :) Na przyszły tydzień liczyłam na sambę Julii i Stefano. A tymczasem będzie foxtrot. Życzę powodzenia, bo uchodzi on za najtrudniejszy taniec. Jako drugie mają być freestyle. Może tam pojawi się samba i np. salsa. Julka tańczyła już salsę, ale ze swoim gościem, a nie ze Stefano więc pora na to.

  10.10.2020 19:10
 • Stefano uwielbiam, bardzo lubię Agnieszkę i naprawdę polubiłam dzięki temu programowi Julię (gość)

  Przy takich tańcach jak charleston z Agą czy współczesny Julii i Stefano, faktycznie jest tak jak powiedział Stef, że brakuje tej interakcji z publicznością gdy na widowni pusto. Niemniej jednak charleston przeuroczy i zabawny, tak jak powinno być, A ostatnie podnoszenie gdy Stef podnosi równocześnie je obie było świetne. Dziewczyny faktycznie niczym bliźniaczki. Stefano miał niezły ubaw. Super pomysł na taniec. Moim zdaniem najfajniejsze trio odcinka. Z kolei taniec współczesny niczym teatr tańca. No i do tego jeszcze te minimalistyczne kostiumy, tak dalekie od stereotypowych. Zwłaszcza tych z tańca towarzyskiego. A tak bliskie teatrowi, sztuce wyższej. Brawo.

  10.10.2020 18:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×