"Taniec z gwiazdami 11". Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz wracają do rywalizacji w "Dancing with the stars"! Czy jego noga wytrzyma?

Kamila Glińska
Kamila Glińska
Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz wracają do rywalizacji w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Para zatańczy w półfinale 11. edycji. Czy mają szanse na wygraną?

Sylwester Wilk wraca do "Tańca z gwiazdami"!

Sylwester Wilk musiał zrezygnował z udziału w 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" ze względów zdrowotnych. W 4. odcinku show musiał zatańczyć bez protezy, a potem ogłosił, że podjął decyzję o wycofaniu się z programu. Teraz może wrócić!

Powrót Wilka do "Tańca z gwiazdami" jest możliwy ze względu na to, że Bogdan Kalus i Lenka Klimentova trafili na kwarantannę i nie mogą dalej tańczyć. W składzie uczestników, szybciej niż przewidywano, zabrakło więc jednej pary. W ćwierćfinale na parkiecie nie pojawił się także Jan Kliment, którego u boku Anny Karwan zastąpił Kamil Kuroczko. Niestety, w wyniku ocen jurorów i głosowania widzów to właśnie ta para musiała opuścić program.

Informacja o tym, że do programu wracają Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz to spore zaskoczenie zarówno dla widzów, jak i samych uczestników. - Jestem po konsultacjach z lekarzem i okazało się, że na ten moment nie ma przeciwwskazań, abym znowu mógł trenować - powiedział tuż po odcinku Sylwester. - Mega się jaram, że znowu dostałem szansę. Dam z siebie wszystko, mam nadzieję, że moja noga wytrzyma - dodał. Czy ma szansę wygrać "Taniec z gwiazdami"?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn