"Taniec z gwiazdami 12". Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa w stronę Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz!

Jan Kliment w końcu zebrał się w sobie i przeprosił za wulgarne słowa, których użył, pocieszając Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz po przegranej w finale "Tańca z gwiazdami 12"! Tancerz opublikował w sieci wymowne zdjęcie.

Multimedia

Jan Kliment bardzo przeżywał finał 12. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" i nie mógł przeboleć, że Kajra i Rafał Maserak zajęli drugie miejsce. Pocieszając przyjaciół, tancerz w niecenzuralnych słowach powiedział, czego "życzy" parze, która wygrała show, czyli Piotrowi Mrozowi i Hannie Żudziewicz.

Kliment nie wiedział, że jego wulgarna wypowiedź zostanie nagrana.

Ch.. im w du... Ja pier..... - powiedział podczas "lajwa" Polsatu.

Skandaliczne słowa Jana Klimenta po finale programu! Wulgarnie powiedział, czego "życzy" zwycięzcom programu!Zobacz więcej

Po tych słowach na jurora "Mam Talent" spadła fala krytyki. Fani programu byli zniesmaczeni tym, co usłyszeli. -Przegiął, jestem ciekawa jak by się poczuł jak by ktoś tak o nim powiedział, -Jest dwulicowy, teraz to pokazał - pisali oburzeni internauci.

Jan Kliment przeprasza za to, co powiedział

W środę, 27 października na profilu tancerza w mediach społecznościowych pojawiło się krótkie "Przepraszam".

Myślicie, że żałuje tego, co zrobił?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dobrze, że przeprosił (gość)

Poniosło go. Czasem emocje biorą górę. Tyle tylko, że to mocna reakcja choć cała ta sytuacja nie dotyczyła go osobiście. A jeśli miał to być bardziej sposób na rozładowanie napięcia (nie ważne czyjego) to dobór słów nie na miejscu.

27.10.2021 16:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.