"Taniec z gwiazdami 12". Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa w stronę Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz!

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Jan Kliment w końcu zebrał się w sobie i przeprosił za wulgarne słowa, których użył, pocieszając Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz po przegranej w finale "Tańca z gwiazdami 12"! Tancerz opublikował w sieci wymowne zdjęcie.

Jan Kliment bardzo przeżywał finał 12. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" i nie mógł przeboleć, że Kajra i Rafał Maserak zajęli drugie miejsce. Pocieszając przyjaciół, tancerz w niecenzuralnych słowach powiedział, czego "życzy" parze, która wygrała show, czyli Piotrowi Mrozowi i Hannie Żudziewicz.

Kliment nie wiedział, że jego wulgarna wypowiedź zostanie nagrana.

Ch.. im w du... Ja pier..... - powiedział podczas "lajwa" Polsatu.

Po tych słowach na jurora "Mam Talent" spadła fala krytyki. Fani programu byli zniesmaczeni tym, co usłyszeli. -Przegiął, jestem ciekawa jak by się poczuł jak by ktoś tak o nim powiedział, -Jest dwulicowy, teraz to pokazał - pisali oburzeni internauci.

Jan Kliment przeprasza za to, co powiedział

W środę, 27 października na profilu tancerza w mediach społecznościowych pojawiło się krótkie "Przepraszam".

Myślicie, że żałuje tego, co zrobił?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn