"Taniec z gwiazdami 12". Oliwia Bieniuk jest nieustannie porównywana do słynnej mamy. Czy jest do niej podobna? Te nowe zdjęcia rozwieją wszelkie wątpliwości!

Anna Kilian
Anna Kilian
"Taniec z gwiazdami 12". Oliwia Bieniuk jest nieustannie porównywana do słynnej mamy. Czy jest do niej podobna? Te nowe zdjęcia rozwieją wszelkie wątpliwości!
"Taniec z gwiazdami 12". Oliwia Bieniuk jest nieustannie porównywana do słynnej mamy. Czy jest do niej podobna? Te nowe zdjęcia rozwieją wszelkie wątpliwości! Karolina Misztal
Jest piękna, młoda i już sławna. Sławę zawdzięcza nieżyjącej mamie, uwielbianej przez widzów Annie Przybylskiej. Każde kolejne fotografie Oliwii Bieniuk są coraz odważniejsze.

Oliwia Bieniuk w zmysłowej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk

Piękna córka Anny Przybylskiej rozkręca swoją karierę. Dzisiaj (30.06.) opublikowała na swoim profilu instagramowym nowe zdjęcia, które jeszcze bardziej niż do tej pory rozpalają wyobraźnię patrzącego. Autorka zdjęć, Martyna Milczarek, zatytułowała ją "Night Lover".

Oliwia Bieniuk przyznała we wpisie, że uwielbia być fotografowana (pisownia oryginalna):

Ah te sesje kocham to !

[instagram]https://www.instagram.com/p/CQvtcmVjjih/[/instagram]

Fani dziewczyny, jak zwykle, porównywali ją w swoich komentarzach do jej mamy:

Na 1 zdjęciu bardzo do mamy jesteś podobna ????

po co cały czas porównujecie ja do mamy??? Może ona nie chce, chce być sobą!

myślałam że to Ania????ale podobna

Na Tych zdjęciach jesteś sobą ???? mega mega mega! ????

Na tym zdj. jak mama❤️

Tutaj inne zdjęcie z tej samej sesji udostępnione na profilu fotografki:

W wywiadzie udzielonym Viva.pl Oliwia Bieniuk wspomniała Annę Przybylską:

Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

[instagram]https://www.instagram.com/p/CQtkdF-BleH/[/instagram]

Przyznała też, że od dziecka uczestniczy w show-biznesie, pojawia się w magazynach i jest przyzwyczajona do bycia rozpoznawaną. A hejt w Internecie w ogóle jej nie obchodzi.

Oliwia Bieniuk o swojej mamie

Córka Anny Przybylskiej przyznała, że ma wiele wspólnego ze swoją mamą. - Mam w sobie trochę dziecka, ja to widzę i ja lubię się wygłupiać. Mama też miała taki humor, też lubiła się wygłupiać, mam to chyba po niej. Jestem tak samo szalona - oceniła i zdradziła, że mama zostawiła dla niej prezent na 18. urodziny. Piękny naszyjnik z pereł miała podczas swojej 18-tki. Co jeszcze Oliwia Bieniuk powiedziała Dorocie Wellman? Zobacz wideo!

od 7 lat
Wideo

Uwaga na Instagram - nowe oszustwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn