"Taniec z gwiazdami 12". Oliwia Bieniuk na odważnym zdjęciu! Fani zgodni: Co za nogi!

Oliwia Bieniuk coraz śmielej poczyna sobie w polskim show-biznesie. Modelka, będąca córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, właśnie zachwyciła swoich obserwatorów nową fotografią!

Multimedia

Oliwia Bieniuk na odważnym zdjęciu! Fani zgodni: Co za nogi!

Oliwia Bieniuk dorastała na oczach całej Polski. Nie miała łatwo, bowiem w 2014 roku zmarła jej mama, Anna Przybylska. Na szczęście tata obdarzył ją ogromem miłości i widać, że do dzisiaj oboje są bardzo blisko oraz mogą na sobie polegać.

Niektórzy twierdzą, że Oliwia Bieniuk była wręcz skazana na show-biznes, ale piękna 19-latka nie chce iść na skróty i nie rozpycha się łokciami. Cierpliwie pracuje na swoje nazwisko. Efekty tego widać coraz częściej na Instagramie Oliwii.

Poruszające wyznanie Jarosława Bieniuka. Wyznał, jak wyglądało życie jego rodziny po śmierci Anny PrzybylskiejZobacz więcej

Oliwia Bieniuk, która niedawno miała okazję sprawdzić się w "Tańcu z gwiazdami", opublikowała właśnie zdjęcie, które do czerwoności rozgrzało jej fanów! Młoda modelka wyeksponowała na nim swoje długie, szczupłe nogi i wprost nie można od niej oderwać wzroku!

Fani są zachwyceni! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Nogi do nieba ☺️☺️ kopia mamy

Piękna! ❤️ Uroda po Mamie ❤️😘

Coraz piękniejsza i ładniejsza jesteś jak aniołek i księżniczka i jak królowa śnieżka Olivia cała mama

kiedy przestaniesz byc taka hot?✋✋✋💦

Źródło: Agencja TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×