"Taniec z gwiazdami 12". Oliwia Bieniuk nie wybiera się na razie na studia. Jakie ma plany po gap year?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Fot. Karolina Misztal/Polska Press
Fot. Karolina Misztal/Polska Press
Oliwia Bieniuk już niedługo rozpocznie zmagania w "Tańcu z gwiazdami". Z tego powodu, nie wybiera się na razie na studia. Jakie ma plany?

Oliwia Bieniuk po maturze

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, już wkrótce zmierzy się z innymi uczestnikami w nadchodzącej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Jako tegoroczna maturzystka, między innymi ze względu na zobowiązania związane z programem, postanowiła w tym roku nie rekrutować się na studia.

- Matura w sumie poszła mi dobrze. Jestem zadowolona. Planuję gap year, bo mam teraz "Taniec z Gwiazdami", a później raczej udam się na studia - zapowiedziała w rozmowie z portalem Party.pl.

Nastolatka na maturze zdawała przedmioty obowiązkowe oraz rozszerzenia z języka polskiego i języka angielskiego. Zapewniła, że ewentualne studia, jakie podejmie, będą humanistyczne. Czy pójdzie w ślady znanej mamy i będzie się kształcić w kierunku aktorstwa?

Ja jestem duszą artystyczną. Jeśli chodzi o kierunek, to raczej jakiś humanistyczny. (...) Chciałabym pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać - kontynuowała.

Czekacie na "Taniec z gwiazdami" z udziałem Oliwii Bieniuk?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn