"Taniec z gwiazdami 13". Jacek Jelonek i Michael Danilczuk idą jak burza! Ich wspólny taniec z Piotrem Mrozem zachwycił dosłownie wszystkich

Za nami półfinał 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie z programem pożegnali się Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Tego wieczoru wszyscy uczestnicy popisali się wyjątkowymi układami, jednak to wspólny taniec Jacka Jelonka, Michaela Danilczuka i Piotra Mroza wywołał największy zachwyt wśród widzów!

Multimedia

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 13" - PÓŁFINAŁ

Za nami półfinał 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który z pewnością przejdzie do historii programu. Ostatecznie z programem pożegnali się Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Tego wieczoru pary miały okazję zatańczyć z uczestnikami poprzedniej edycji programu. Największe wrażenie na widzach zrobił wspólny występ Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka ze zwycięzcą 12. edycji programu - Piotrem Mrozem.

Andrzej Piaseczny kibicował Natalii Janoszek. Kogo teraz typuje do zwycięstwa w programie?Zobacz więcej

Jacek Jelonek idzie jak burza!

W półfinale Jacek Jelonek wraz ze swoim tanecznym partnerem i gwiazdą "Gliniarzy" zatańczyli jive'a. Występ wyjątkowo spodobał się jury programu. Zachwytu nad gościnnie występującym Piotrem Mrozem nie kryła m.in. Iwona Pavlović.

Piotr i tańcem robi tutaj zadymę. Ja wiedziałam, że będzie dobrze. Piotrek dałeś im tyle energii. Rok minął, a ty tańczysz tak, jakbyś właśnie wyszedł z treningu - powiedziała Iwona Pavlović.

Telewidzowie również nie kryli słów uznania nad tanecznymi popisami trio. W komentarzach na Facebooku programu ocenili go w samych superlatywach. Tu również nie zabrakło również słów pochwał dla Piotra Mroza, który już przecież nie bierze udziału w regularnych tanecznych treningach.

A ja powiem tak: Piotr Mróz - WOW!

Cudowny taniec-brawo, brawo, brawo 👍👍👍❤❤❤

Bardzo mi się podobał ich występ mimo to że są męską parą, są super i super tańczą z przyjemnością czekam na ich taniec

Panowie taniec kapitalny to chce się oglądać Jacek wygrasz jesteś wielki

Wspaniałe chłopaki tańczą . Życzę im aby Wygrali - czytamy w komentarzach pod ich występem na Facebooku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

A wam jak się podobało?

Zobacz galerię

Jan i Lenka Klimentowie wybrali już imię dla synka! Poród zbliża się wielkimi krokamiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • w finale nowy tancerz i tancerz, który wrócił do tzg po latach (gość)

    Fajnie i interesująco. We wczorajszym półfinale na plus był pokaz gościnny Dominika, Romana i Wiktorii. Super występ zawodowców. Dwóch nowych tancerzy tzg, którzy niestety dość szybko odpadli i tancerka, która niesłusznie odpadła w 1. odc. Ciekawe trio.

    25.10.2022 15:09
  • głupio byłoby gdyby w finale zabrakło duetu zdobywającego w półfinale max. pkt. czyli 3X40 (gość)

    Aczkolwiek do tych występów w tro można mieć kilka ale. 1. Zawsze uważałam, że do trio z byłymi uczestnikami powinny być brane osoby na podobnym poziomie tanecznym. A tu: chłopaki tańczą ze zwycięzcą, Ilona i Robert bodaj z ćwierćfinalistą, a Wiesław i Janja z uczestnikiem, który odpadł dużo wcześniej. To zawsze powinni być zwycięzcy, finaliści lub półfinaliści, na pewno osoby dobrze tańczące by poziom był wysoki. 2. Albo wszyscy tańczą w trio taniec powtarzany, albo wszyscy nowy, a nie jedni tak, drudzy tak... Chłopaki tańczyli w trio powtarzanego jiva. Coś co mieli dobre, a Piotr, bardzo dobry w jivie jeszcze podwyższył poziom. I dobrze i źle, bo też bardziej było widać braki Jacka. Niemniej w całości były tam walory taneczne. Wiesław powtarzał w trio tango. Były i lepsze i słabsze tanecznie i aktorsko momenty w tym wykonaniu. Pozytywnie zaskoczył Sławomir skoro wcześniej nie tańczył tanga. To też trudna sytuacja. Ilona tańczyła w trio tango czyli nowy taniec. Takie sobie to było niestety. Mało tanga, pomysł przekombinowany, muzyka utrudniała sytuację. Trudno uwierzyć, że aż tak ciężko dobrać właściwy repertuar. Słabiej tańczący dostają lepszą muzę, a ci lepsi gorszą. Może to założenie, że ci lepsi sobie poradzą. Tyle tylko, że gdyby było bardziej adekwatnie do tańca to byłoby i po prostu ładniej. Tam gdzie było tango było dobrze wykonane, ale za całość pkt. i tak za wysokie. Jury chyba nie chciało żeby odpadli stąd te noty. Byłoby ich żal. Aż szkoda, że zrobiono z tego tanga coś takiego, bo liczyłam na coś mocnego, tanecznego, emocjonalnego i artystycznego. Dobrze, że poprawili się piękną powtarzaną rumbą. Cała nadzieja w tym, że może w finale pokażą jeszcze raz tango, tym razem czyste i w charakterze.

    25.10.2022 13:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×