"Taniec z gwiazdami 13". Jacek Jelonek i Michael Danilczuk idą jak burza! Ich wspólny taniec z Piotrem Mrozem zachwycił dosłownie wszystkich

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Fot. Podlewski/AKPA
Fot. Podlewski/AKPA
Za nami półfinał 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie z programem pożegnali się Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Tego wieczoru wszyscy uczestnicy popisali się wyjątkowymi układami, jednak to wspólny taniec Jacka Jelonka, Michaela Danilczuka i Piotra Mroza wywołał największy zachwyt wśród widzów!

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 13" - PÓŁFINAŁ

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 13"

Za nami półfinał 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który z pewnością przejdzie do historii programu. Ostatecznie z programem pożegnali się Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Tego wieczoru pary miały okazję zatańczyć z uczestnikami poprzedniej edycji programu. Największe wrażenie na widzach zrobił wspólny występ Jacka Jelonka i Michaela Danilczuka ze zwycięzcą 12. edycji programu - Piotrem Mrozem.

Jacek Jelonek idzie jak burza!

W półfinale Jacek Jelonek wraz ze swoim tanecznym partnerem i gwiazdą "Gliniarzy" zatańczyli jive'a. Występ wyjątkowo spodobał się
jury programu. Zachwytu nad gościnnie występującym Piotrem Mrozem nie kryła m.in. Iwona Pavlović.

Piotr i tańcem robi tutaj zadymę. Ja wiedziałam, że będzie dobrze. Piotrek dałeś im tyle energii. Rok minął, a ty tańczysz tak, jakbyś właśnie wyszedł z treningu - powiedziała Iwona Pavlović.

Telewidzowie również nie kryli słów uznania nad tanecznymi popisami trio. W komentarzach na Facebooku programu ocenili go w samych superlatywach. Tu również nie zabrakło również słów pochwał dla Piotra Mroza, który już przecież nie bierze udziału w regularnych tanecznych treningach.

A ja powiem tak: Piotr Mróz - WOW!

Cudowny taniec-brawo, brawo, brawo ????????????❤❤❤

Bardzo mi się podobał ich występ mimo to że są męską parą, są super i super tańczą z przyjemnością czekam na ich taniec

Panowie taniec kapitalny to chce się oglądać Jacek wygrasz jesteś wielki

Wspaniałe chłopaki tańczą . Życzę im aby Wygrali - czytamy w komentarzach pod ich występem na Facebooku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

A wam jak się podobało?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn