"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 6. Jamala i Jacek Jeschke żegnają się z programem! Jednak to komentarz Iwony Pawlović o Michaelu Danilczuku wzbudził prawdziwą sensację

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Fot. Kurnikowski/AKPA
Fot. Kurnikowski/AKPA
Za nami 6. odcinek 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tym razem gwiazdy zaprezentowały swoje taneczne umiejętności do piosenek z filmu "Dirty Dancing". Decyzją telewidzów z tanecznym show pożegnali się Jamala i Jacek Jeschke! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 6. odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odcinek 6 - co się wydarzyło?

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" rozpoczął się od wspólnego tańca wszystkich uczestników do nieśmiertelnego przeboju "The Time of My Life" z Dirty Daning.

Pierwszą parą, która tego wieczoru zaprezentowała się na parkiecie byli Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Zatańczyli oni swing do piosenki The Ronettes, "Be My Baby". "Wirowania było dużo, ale seks był udawany" - skomentował Andrzej Piaseczny. "Samo tempo tego swinga tobie nie pomogło. Widać trochę błędów, trochę pracy nóg by się przydało" - wyznał Michał Malitowski. Mimo słów krytyki ze słów jurorów za swój występ pierwsza para otrzymała aż 35 punktów!

Jako kolejni na parkiecie pojawili się Jamala i Jacek Jeschke. Zatańczyli rumbę do utworu "She's Like the Wind". "Ja mam taki mały dylemat, że to było bardzo zbliżone do tańca współczesnego, a nie do rumby" - podsumowała Iwona Pawlović. "To było naprawdę bardzo piękne" - skontrował Andrzej Grabowski. Za swój występ Ukrainka otrzymała 30 punktów.

Natalia Janoszek i Rafał Maserak zatańczyli fokstrota do piosenki "Hey Baby". "Zacząłem się obawiać nudy, bo zawsze mogę mówić super, super, super". - skomentował Andrzej Piaseczny. Reszta jury podzieliła opinię piosenkarza, oceniając występ na łącznie 37 punktów.

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk zatańczyli rock'n'rolla do piosenki "Do You Love Me". "Macie coś, co się nazywa charyzmą, tym czymś, tym wow" - wyznała Iwona Pawlović. "Wy jedziecie na tym, że świetnie tańczycie" - skomentował Andrzej Grabowski. Z kolei Iwonie Pawlović z kolei spodobały się pośladki Michaela, gdyż nie mogła się powstrzymać, by je skomentować w wymowny sposób. *"Te pośladeczki...". - powiedziała. Finalnie taniec męsko-męskiej pary oceniono na 38 punktów!

Rumbę w rytm piosenki "Hungry Eyes" zatańczyli Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. "Ja jak patrzę się na Janię to zawsze mam hungry eyes." - zażartował Andrzej Grabowski. "Pan się ciągle uśmiecha, jak pan tańczy. To jest bardzo ważne." - wyznał Andrzej Piaseczny. Łącznie otrzymali od jury raptem 28 punktów.

Ostatni taniec w serii występów indywidualnych zatańczyli Karolina Pisarek oraz Michał Bartkiewicz. Zatańczyli walca wiedeńskiego do utworu xxx. "Ja Karolino widzę u ciebie bardzo duży postęp." - wyznała Iwona Pawlović. "Jestem bardzo mile zaskoczony tym postępem." - wtórował jej Michał Malitowski. Taniec pary został oceniony na 33 punkty.

Taneczne pojedynki

W dalszej części programu doszło do tanecznych pojedynków uczestników, w których obie pary zatańczyły do tego samego utworu. Każdy z jurorów mógł dać w danym pojedynku jeden punkt. Jako pierwsi, w sambie zmierzyli się ze sobą Natalia Janoszek i Rafał Maserak oraz Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Tutaj padł remis 2:2.

W pojedynku na cha-chę zmierzyli się Jamala i Jacek Jeschke oraz Wiesław Nowobilski i Janja Lesar Zwycięską ręką z tego starcia wyszli Jamala i Jacek - 4:0!

Jako ostatni naprzeciw siebie stanęli Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz oraz Jacek Jelonek i Michael Danilczuk. Lepsze tango zdaniem większości jurorów zatańczyli Karolina i Michał zwyciężając 4:0!

Z PROGRAMU "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" W 6. ODCINKU ODPADLI JAMALA I JACEK JESCHKE !

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn