taniec z gwiazdami 13

Ilona Krawczyńska wygrała "Taniec z Gwiazdami" i podpadła swoim zachowaniem! Kim jest zwyciężczyni "Dancing with the Stars"? Co o niej wiemy?

Za nami emocjonujący finał 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Najcenniejsze trofeum - Kryształową Kulę - wytańczyła sobie Ilona Krawczyńska, której na parkiecie towarzyszył Robert Rowiński. Kim jest zwyciężczyni tanecznego show? Co o niej wiemy? Ilona Krawczyńska otwarcie stwierdza, że nie lubi show biznesu.

04.11.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami". Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska dotarli do finału. Jak wyglądała ich droga na szczyt? Nie zawsze wszystko wychodziło im na parkiecie!

Dobiega końca 13. edycja programu "Taniec z Gwiazdami". W finale zmierzą się dwie pary, które, zdaniem widzów, najlepiej radziły sobie na parkiecie. Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska wraz ze swoimi programowymi partnerami zaprezentowali wiele różnych choreografii. Jak wyglądała ich droga na szczyt?

27.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". Jacek Jelonek i Michael Danilczuk idą jak burza! Ich wspólny taniec z Piotrem Mrozem zachwycił dosłownie wszystkich

Za nami półfinał 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie z programem pożegnali się Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Tego wieczoru wszyscy uczestnicy popisali się wyjątkowymi układami, jednak to wspólny taniec Jacka Jelonka, Michaela Danilczuka i Piotra Mroza wywołał największy zachwyt wśród widzów!

25.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". W ostatnim odcinku doszło do oszustwa? Te słowa jednoznacznie na to wskazują! Chodzi o występy Wiesława Nowobilskiego

Obecna edycja "Tańca z gwiazdami" wzbudza wśród widzów wiele skrajnych emocji. Ku niezadowoleniu większości z nich, w ostatnim odcinku z programem pożegnali się Natalia Janoszek i Rafał Maserak. Odpadnięcie pary, która przez wielu była uważana za faworytów rozgoryczyło fanów show do tego stopnia, że ci zaczęli się dopatrywać oszustwa ze strony organizatorów. We wszystko miałaby być uwikłana osoba Wiesława Nowobilskiego, której udało awansować do półfinału.

18.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski jest bajecznie bogaty! Ta kolekcja tylko to potwierdza

Krzysztof Rutkowski bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Uczestnik ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" znany jest ze swojego ekstrawaganckiego stylu ubierania, przyciągania uwagi, a także obnoszenia się ze swoim bogactwem. W jednym z najnowszych wywiadów słynny detektyw postanowił pochwalić się m.in. tym, ile posiada samochodów w swoim garażu. Ich liczba zwala z nóg!

16.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Andrzej Grabowski jako uczestnik kolejnej edycji programu? Aktor podjął już decyzję! [TYLKO U NAS]

Andrzej Grabowski jest jednym z jurorów programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie praktycznie od samego początku reaktywacji tanecznego show, ocenia taneczne popisy występujących w nim celebrytów. Czy popularny aktor planuje wystąpić w kolejnej edycji programu, ale jako jego uczestnik? W rozmowie z naszym serwisem, Andrzej Grabowski postanowił wydać jasną deklarację na ten temat.

13.10.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×