"Taniec z gwiazdami". Agnieszka Hyży jest w ciąży? Żona Grzegorza Hyżego opublikowała w sieci wymowny post

Agnieszka Hyży jest w ciąży? Dziennikarka zasugerowała w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Czy Grzegorz Hyży w 2020 roku zostanie ojcem? Fani pary już pospieszyli z gratulacjami!

Multimedia

Agnieszka Hyży po kilkutygodniowej przerwie wróciła do prowadzenia swojego konta na Instagramie. Gwiazda opublikowała wymowny post, w którym zasugerowała, że jest w ciąży.

Stuk puk Trochę mnie tu nie było... Wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY?? Więc już nie mogę się doczekać, żeby urodziło i... zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne - napisał dziennikarka na Instagramie.

Na reakcje jej fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach pod postem szybko zaroiło się od gratulacji. Część internautów spekuluje jednak, że gwiazda zapowiedziała w ten sposób nowy projekt, którym będzie zajmować się w 2020 roku.

Seksowna Agnieszka Hyży w bikini w obiektywie Grzegorza HyżegoZobacz więcej

Dziennikarka na razie nie odniosła się do spekulacji fanów. Przypominamy, że prezenterka z Grzegorzem Hyży wychowują już razem trójkę dzieci z poprzednich małżeństw. Grzegorz Hyży z Mają Hyży ma synów Wiktora i Alexandra. Owocem związku Agnieszki z Mikołajem Witem jest córka Marta.

Czy ich rodzina wkrótce się powiększy?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Ojciec 4 synków (gość)

    Wielkie mecyje ...Agnieszka w ciąży...

    29.03.2020 16:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×