"Taniec z gwiazdami". Agnieszka Hyży wkrótce rodzi, ale nie chce znać płci dziecka. W ciąży wygląda obłędnie!

Dziennikarka Agnieszka Hyży i wokalista Grzegorz Hyży oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Oboje mają już pociechy z poprzednich związków. I... wciąż nie są przygotowani na przyjście na świat nowego członka rodziny.

Multimedia

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży dziecko

Związany był z piosenkarką Mają Hyży, z którą ma synów-bliźniaków Wiktora i Alexandra. Para poznała się podczas jednego ze spotkań ze znajomymi na karaoke[10]. W 2013 wystąpili razem w programie X Factor, w którym oboje dotarli do odcinka półfinałowego. Kilka miesięcy po finale talent-show rozstali się. 17 lipca 2015 w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie poślubił prezenterkę telewizyjną Agnieszkę Popielewicz. 16 sierpnia 2021 Hyży ogłosiła, że spodziewa się z mężem pierwszego wspólnego dziecka.

Marcin Mroczek i Agnieszka Hyży byli kiedyś parą. Przypomnijmy historię ich miłościZobacz więcej

Narodziny już wkrótce, a prezenterka przyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że oboje z mężem nie są specjalnie przygotowani. Nie chcą również znać płci dziecka:

Kolejne dziecko, to nie jest takie skupienie, szykowanie przez 9 miesięcy. Odkłada się to wszystko w czasie, zwłaszcza że ja na sam koniec powróciłam do aktywności zawodowych. To wszystko zostało postawione do góry nogami. Nawet wczoraj mówiłam Grzegorzowi, że jeszcze tyle rzeczy jest niegotowych. I on zapytał, czego ja oczekuję. Bo mamy dzieci, mamy dom. Nie będzie gotowe, ale przecież nie to jest najważniejsze. I pomyślałam, że ma rację.

Agnieszka Hyży jest w ciąży! Gwiazda Polsatu pokazała ciążowy brzuszekZobacz więcej

8-letnia córka prezenterki kulisów "Tańca z gwiazdami" nie może się już doczekać nowego członka rodziny - zawsze marzyła o rodzeństwie:

Uwielbia młodsze dzieci, uwielbia się bawić, ma bardzo rozbudzony, mocny instynkt macierzyński, to jest jej marzenie, które za chwileczkę się spełni. Dzieciaki dowiedziały się dość późno, więc mają dość krótki czas na to oczekiwanie i może dobrze, bo dzieci są mało cierpliwe. Więc dopytują kiedy.

Życzymy Agnieszce Hyży dużo zdrowia i spokoju.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nie wiem czy na każdym, ale na pewno na jednym odcinku tego sezonu TZG Agnieszka była w studio (gość)

    W ostatnim odcinku fajne było m.in. to, że w grupowym charlestonie Izy, Kingi, Jurasa i Piotra oraz ich partnerów były fragmenty lindy hop.

    25.09.2021 18:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×