"Taniec z gwiazdami". Agnieszka Hyży wkrótce rodzi, ale nie chce znać płci dziecka. W ciąży wygląda obłędnie!

Anna Kilian
Anna Kilian
Polsat. Agnieszka Hyży wkrótce rodzi, ale nie chce znać płci dziecka. W ciąży wygląda obłędnie!
Polsat. Agnieszka Hyży wkrótce rodzi, ale nie chce znać płci dziecka. W ciąży wygląda obłędnie!
Dziennikarka Agnieszka Hyży i wokalista Grzegorz Hyży oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Oboje mają już pociechy z poprzednich związków. I... wciąż nie są przygotowani na przyjście na świat nowego członka rodziny.

Agnieszka Hyży i

Agnieszka Hyży

Związany był z piosenkarką Mają Hyży, z którą ma synów-bliźniaków Wiktora i Alexandra. Para poznała się podczas jednego ze spotkań ze znajomymi na karaoke. W 2013 wystąpili razem w programie X Factor, w którym oboje dotarli do odcinka półfinałowego. Kilka miesięcy po finale talent-show rozstali się. 17 lipca 2015 w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie poślubił prezenterkę telewizyjną Agnieszkę Popielewicz. 16 sierpnia 2021 Hyży ogłosiła, że spodziewa się z mężem pierwszego wspólnego dziecka.

Narodziny już wkrótce, a prezenterka przyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że oboje z mężem nie są specjalnie przygotowani. Nie chcą również znać płci dziecka:

Kolejne dziecko, to nie jest takie skupienie, szykowanie przez 9 miesięcy. Odkłada się to wszystko w czasie, zwłaszcza że ja na sam koniec powróciłam do aktywności zawodowych. To wszystko zostało postawione do góry nogami. Nawet wczoraj mówiłam Grzegorzowi, że jeszcze tyle rzeczy jest niegotowych. I on zapytał, czego ja oczekuję. Bo mamy dzieci, mamy dom. Nie będzie gotowe, ale przecież nie to jest najważniejsze. I pomyślałam, że ma rację.

8-letnia córka prezenterki kulisów "Tańca z gwiazdami" nie może się już doczekać nowego członka rodziny - zawsze marzyła o rodzeństwie:

Uwielbia młodsze dzieci, uwielbia się bawić, ma bardzo rozbudzony, mocny instynkt macierzyński, to jest jej marzenie, które za chwileczkę się spełni. Dzieciaki dowiedziały się dość późno, więc mają dość krótki czas na to oczekiwanie i może dobrze, bo dzieci są mało cierpliwe. Więc dopytują kiedy.

Życzymy Agnieszce Hyży dużo zdrowia i spokoju.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn