"Taniec z gwiazdami". Aleksandra Domańska miażdży Marcina Hakiela. "Dorośnij, koleś"

Od momentu ogłoszenia decyzji o rozwodzie, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są na ustach wszystkich. Aktorka konsekwentnie milczy, natomiast tancerz jest coraz bardziej wylewny. Apogeum jego szczerości, czyli wywiad w którym zasugerował, że żona porzuciła go dla innego, spowodowało, że na aktorkę spadła lawina krytyki. W jej obronie stanęła Aleksandra Domańska znana z serialu "Mecenas Porada". W ostrych słowach skrytykowała i Marcina Hakiela, i koncepcję wywiadu w programie Aleksandry Kwaśniewskiej.

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Marcin Hakiel od momentu, kiedy to wraz z Katarzyną Cichopek zamieścili w mediach społecznościowych jednogłośnie brzmiące oświadczeniu, jest coraz bardziej wylewny względem fanów i mediów. Wrzucał zdjęcia ze ślubu, odpowiadał na intymne pytania fanów, ale apogeum osiągnął w wywiadzie udzielonym Aleksandrze Kwaśniewskiej.

Marcin Hakiel w rozmowie z Kwaśniewską zasugerował, że żona porzuciła go dla innego mężczyzny. Początkowo fala krytyki zalała profile jego żony - hejt osiągnął poziom, w którym aktorka i prezenterka zdecydowała się na wyłączenie możliwości komentarzy.

Aktorka odebrała internautom głos. Nie zareagowali entuzjazmem Zobacz więcej

Aleksandra Domańska ostro o wywiadzie Marcina Hakiela

Wywiad, którego Marcin Hakiel jednak nie wszystkim się spodobał. Coraz częściej słychać głosy, które nie zostawiają na tancerzu suchej na tancerzu i jego wylewności. Swojego zażenowania postawą tancerza nie kryje m.in. Aleksandra Domańska, aktorka znana z serialu "Mecenas Porada" gdzie wciela się w główną postać Kasi Porady.

Okazuje się bowiem, że w przypadku aktorki wywiad Hakiela nie wywołał w niej ciepłych uczuć - wręcz przeciwnie.

Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. Wtf?! Grow up, dude (po polsku: Dorośnij, koleś) Nic nie jest dane na stałe. Życie płynie - skwitowała aktorka w mediach społecznościowych.

Oberwało się także twórcom programu "Miasto kobiet". Zdaniem aktorki cała koncepcja wywiadu i dobór gościa to "żenada".

A wy, "Miasto Kobiet", zapraszajcie na kanapę gościa, żeby prał brudy i zdradzał prywatne wybory kobiety, która jest matka jego dzieci. Żenada - cytuje treść jej komentarza w mediach społecznościowych portal Pudelek.pl.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Kiedyś była obiektem kpin i niewybrednych uwag. Dziś uchodzi za ikonę! Zobacz, jak zmieniał się jej stylZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Marcin Lewandowski (gość)

  Być może jesienią 2022 roku Aleksandra Domańska oprócz serialu „Mecenas Porada” też bierze udział w 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

  21.06.2022 14:30
 • jak (gość)

  Jakie środowisko takie .... małżeństwa.

  29.04.2022 15:30
 • Zgroza (gość)

  Babo nie lansuje się na czyimś nieszczęściu

  29.04.2022 13:44
 • Ja (gość)

  Domańska taka sama jak cichopek

  29.04.2022 12:53
 • Lena (gość)

  ,, nie pasowali do siebie rozeszli się i Dajcie im spokój Domańska ma rację facet Miej trochę godności A nie wiem lekarz domowe brudy na forum publiczne jesteś padalec ze względu na dzieci powinnaś trzymać język za zębami jakby było naprawdę źle trochę godności i dość już tego hakiela

  29.04.2022 12:27
 • pl1 (gość)

  Dorośnij dziewczynko do dojrzałych i w miarę obiektywnych ocen. A co to za autorytet!? Wywracanie facetom życia do góry nogami dla swoich partykularnych interesów macie opanowane doskonale ale empatii w tym brak. Facet też człowiek. Małzeństwo to nie kolejny romans, tak popularny w środowisku celebrytów, tym bardziej jak są dzieci. Trzeba dojrzeć do małżeństwa ze wszystkimi konsekwencjami. A kto to powiedział że przysięga małzeńska, tym bardziej w kościele jest święta!? W tv o tym nie wiedzą!?

  29.04.2022 11:24
 • a kto to jest (gość)

  jakas domanska i kim ona jest by pouczac innych ! / niech swoj knejacki jezor wsadzi w swoj zad ob . /

  29.04.2022 10:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×