"Taniec z Gwiazdami". Andrzej Piaseczny potwierdza swój udział w programie i zdradza, jakim będzie jurorem. Już musiał zmierzyć się z krytyką?

To już oficjalne - Andrzej Piaseczny jurorem w "Tańcu z gwiazdami"! Piosenkarz zdradził, jakim będzie jurorem i wygląda na to, że już musiał zmierzyć się z krytyką! Jak sobie poradził? Sprawdź!

Multimedia

Andrzej Piaseczny jurorem "Tańca z gwiazdami"

W mediach pojawiła się informacja, że w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" jednym z jurorów będzie Andrzej Piaseczny. Na odpowiedź stacji Polsat nie musieliśmy długo czekać - właśnie potwierdzono tę informację!

Andrzej Piaseczny jurorem tanecznego show! Piasek zaczyna współpracę z Polsatem!Zobacz więcej

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiło się oświadczenie oraz wypowiedź piosenkarza. Przyznał, że jest fanem programu od dawna, ale nie chciał być w nim uczestnikiem.

Wiele razy proponowano mi udział w „Tańcu z gwiazdami”. Starałem się być gentlemanem, więc do tej pory bardzo grzecznie, ale jednak odmawiałem, bo nie umiem tańczyć. Tym razem postanowiłem być jeszcze grzeczniejszy niż dotąd i… przyjąłem zaproszenie 😉 Mam ogromną nadzieję, że moja obecność w programie w roli jurora doda mu trochę żartu i uśmiechu, nie ujmując absolutnie klasy temu programowi. Przyznam się, że od dawna lubię oglądać @tanieczgwiazdami i śledziłem go z wielką przyjemnością nie tylko w Polsce, ale i w Wielkiej Brytanii - przyznał Andrzej Piaseczny.

Wygląda też na to, że piosenkarz musiał zmierzyć się już z krytyką, bo zawczasu wyjaśnił, jak jurorem może być ktoś niezwiązany z tańcem. Zdradził też, jakim będzie jurorem:

Pewnie pomyślą Państwo, że ktoś kto sam nie umie tańczyć nie powinien kogoś oceniać, ale czy krytyk muzyczny musi sam umieć śpiewać? - pozwolę sobie na koniec zażartować. Postaram się być krytykiem srogim i łagodnym, zabawnym i bardzo serio. Jednym słowem myślę, że swoimi wypowiedziami, czasem z przymrużeniem oka, nie wystraszę tancerzy. Pięknie dziękuję Telewizji Polsat za zaproszenie.

Jak Andrzej Piaseczny poradzi sobie w tej nowej roli? Przekonamy się jesienią!

"Taniec gwiazdami", "Dance Dance Dance" i inne polskie programy taneczne! Który najlepszy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • skład jury w stylu jak dawniej- dwoje profesjonalistów, ktoś ze świata aktorskiego i ktoś ze świata muzycznego :) (gość)

Tyle tylko, że będzie jedna pani i trzech panów - jak nigdy dotąd. Choćby przez samo to może być interesująco. A co do panów w programie to fajnie by było gdyby grono tancerzy domknął, swoim powrotem na ten parkiet, Krzysztof Hulboj.

25.07.2021 18:25
  • Xawery (gość)

Hm, a co żona Piaska o tym sądzi?

24.07.2021 21:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.