"Taniec z gwiazdami". Anna Głogowska o związku z Mikołajem Roznerskim. "Cóż mogę więcej powiedzieć". Gwiazda rozpływała się z zachwytu nad najprzystojniejszym polskim aktorem

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Fot. Piętka Mieszko/AKPA | Baranowski/AKPA
Fot. Piętka Mieszko/AKPA | Baranowski/AKPA
Media od dłuższego czasu spekulują na temat rzekomego związku Anny Głogowskiej i Mikołaja Roznerskiego. Słynna tancerka postanowiła przerwać milczenie i odnieść się do plotek łączących ją z przystojnym aktorem. Przy okazji opowiedziała również o tym, jak obecnie wygląda jej relacja z byłym partnerem.

"Taniec z gwiazdami" - Anna Głogowska

"Taniec z gwiazdami"

Anna Głogowska zdobyła rozpoznawalność w 2005 roku jako tancerka w "Tańcu z gwiazdami". W drugiej edycji tanecznego show poznała ona Piotra Gąsowskiego, z którym została wówczas sparowana. Z czasem między parą zrodziło się gorące uczucie, które związało ich na blisko 10 lat.
W 2007 roku powitali oni na świecie swoją córeczkę Julię. Finalnie jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i od tego czasu tancerka pozostaje singielką.

Anna Głogowska o związku z Mikołajem Roznerskim. "Cóż mogę więcej powiedzieć"

Od dłuższego czasu Annę Głogowską łączy się z Mikołajem Roznerskim, który od swojego rozstania z aktorką Adrianą Kalską również jest singlem. Choć w mediach aż huczy od rzekomego romansu tancerki i gwiazdy "M jak miłość", to główni zainteresowani, ani nie potwierdzają, ani nie dementują plotek, co jeszcze bardziej wzmaga spekulacje na ich temat.

Na jednej z ostatnich imprez charytatywnych, Anna Głogowska została zapytana o to, czy faktycznie łączy ją coś z Mikołajem Roznerskim. Tancerka i tym razem postanowiła udzielić wymijającej odpowiedzi.

Jestem już przyzwyczajona do tego. Cóż mogę więcej powiedzieć. Trudno, niech gadają - wyznała Anna Głogowska w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

W tej samej rozmowie, tancerka została zapytana o to, kto jej zdaniem jest najprzystojniejszym aktorem w Polsce. Jej odpowiedź była dość zaskakująca, bowiem wyznała, że jest nim jej były partner. Nie kryła również zachwytu odnośnie tego, że obecnie wygląda jej relacja z Piotrem Gąsowskim.

Wiadomo, że Piotr Gąsowski. Polecam z całego serca wszystkim kobietom, które akurat tak się złożyło, że się zdecydowały na rozstanie, żeby mieć super relacje ze swoimi byłymi. Naprawdę jest ekstra. Muszę wam powiedzieć, że chyba teraz jest fajniej niż jak byliśmy razem - stwierdziła.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn