"Taniec z gwiazdami". Dominika Tajner zaręczyła się! Była żona Michała Wiśniewskiego pokazała pierścionek z diamentem. Kim jest narzeczony?

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Dominika Tajner pochwaliła się radosną nowiną. Na Instagramie pokazała zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym. Była żona Michała Wiśniewskiego powiedziała "tak"! Kim jest jej wybranek? To znany bokser.

Dominika Tajner zaręczyła się

Dominika Tajner

Dominika Tajner ma za sobą głośne rozstanie z Michałem Wiśniewskim, liderem zespołu Ich Troje. Rozwód pary nastąpił po siedmiu latach małżeństwa. 43-letnia córka Apoloniusza Tajnera spotykała się później z tajemniczym cypryjskim biznesmenem. Ich relacja również nie przetrwała próby czasu.

Obecnie Dominika Tajner jest w szczęśliwym związku z bokserem Mariuszem Wachem. Wiosną br. para się zaręczyła. Celebrytka nie kryje ekscytacji, czego dowodem jest zdjęcie zamieszczone w mediach społecznościowych. Tajner pokazała już piękny pierścionek.

No i stało się. Moja odpowiedz brzmi "tak" - napisała Dominika Tajner na Instagramie.

O szczegółach tego wyjątkowego wydarzenia celebrytka opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post:

No po prostu schował pierścionek i zapytał, czy resztę życia spędzimy razem. Powiedziałam tak... I wtedy zobaczyłam pierścionek z cudownym diamentem - ujawniła Tajner.

Dominice serdecznie gratulujemy!

[facebook]https://www.facebook.com/telemagazynpl/?tabs=;strona[/facebook]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn