"Taniec z gwiazdami". Hanna Żudziewicz urodziła! Tancerka i Jacek Jeschke przywitali na świecie swoją pierwszą pociechę

W maju br. roku Hanna Żudziewicz ogłosiła, że wraz z Jackiem Jeschke spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Teraz para postanowiła ogłosić radosną nowinę! Tancerze przywitali na świecie swoją pierwszą pociechę!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są parą zarówno na tanecznym parkiecie, jak i w życiu prywatnym. Od 11 lat wspólnie trenują taniec towarzyski. Oboje zasłynęli swoim udziałem w "Tańcu z gwiazdami", gdzie występowali w roli tancerzy z uczestnikami. Hanna Żudziewicz w parach z Robertem Wabichem i Piotrem Mrozem wygrała szóstą i dwunastą edycję "Tańca z Gwiazdami". Natomiast Jacek Jeschke wygrał piąty sezon tego tanecznego show u boku Anny Karczmarczyk.

Poza wspólnymi występami, para tancerzy dzieli też wspólnie swoje życie, tworząc od kilku lat zgodny i szczęśliwy związek. Jakiś czas temu poinformowali oni, że spodziewają się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka.

Hanna Żudziewicz niebawem urodzi! Wraz z Jackiem Jeschke wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowejZobacz więcej

Hanna Żudziewicz urodziła!

W piątek 7 października Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke postanowili pochwalić się radosną nowiną. Za pośrednictwem swoich kont na Instagramie tancerze poinformowali, że ich córeczka Róża dzień wcześniej (6.10.2022 r.) przyszła na świat!

Najpiękniejszy moment w naszym życiu ❤️🌹 Róża Jeschke 6.10.2022 ❤️Jesteś najpiękniejszym cudem❤️ - czytamy w opisie udostępnionej przez tancerzy fotografii z porodówki.

Gratulujemy!

Piotr Mróz zostanie ojcem bliźniaków? Wiadomo, kiedy weźmie ślub z Agnieszką Wasilewską! [TYLKO U NAS]Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gratulacje dla obojga (gość)

    Jacek odpadł z tzg w miniony poniedziałek i w sumie to mógł dzięki temu poświęcić 100% uwagi Hani. A i też różne sugestie około awansu par przycichły. Nawiasem mówiąc zaskakujące, że na yt polsatu nie ma filmiku z ostatnim werdyktem tzg. Jacek i Jamala wrócą na finał, a w najbliższy pon. pewnie będzie mowa o "kolejnym dziecku tzg". :) Swoją drogą super, że Jamala w jednym z wywiadów po ostatnim odcinku zwróciła uwagę na poziom naszego tzg. Niby mówi się, że dawniej było jeszcze mniej show, ale jednak i tak wciąż jest to poziom tanecznie wyższy niż gdzie indziej, np. w ukraińskim tzg.

    07.10.2022 21:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×