"Taniec z gwiazdami". Hubert Urbański powróci do programu? Zatańczy czy poprowadzi show? Szykuje się sensacja!

Już dawno wokół programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nie było aż tak gorąco. Każdy kolejny dzień przynosi nazwiska kolejnych potencjalnych gwiazd, które prawdopodobnie pojawią się na parkiecie i traf chce, że najczęściej są to gwiazdy TVN, które teraz łączy się z telewizją Polsat. Na giełdzie nazwisk właśnie pojawiła się kolejna sensacyjna kandydatura - Hubert Urbański! Zatańczy czy poprowadzi show?

Multimedia

Hubert Urbański powróci do "Tańca z gwiazdami"? Zatańczy czy poprowadzi show? Szykuje się sensacja!

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" to program, który wydawał się mieć najlepsze lata za sobą. Telewizja Polsat emituje show od 2014 roku, a wcześniej program, w latach 2005-2011, emitował TVN. Ostatnie edycje programu przepełnione były osobami, które na miano tytułowej gwiazdy nie zasługiwały, a często towarzyszący im tancerze byli bardziej znani od głównych bohaterów.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Polsat przy okazji 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" chce to zmienić. Już potwierdzono, że królem parkietu będzie próbował zostać sam Krzysztof Rutkowski. Niedawno pojawiły się też informacje, że na giełdzie nazwisk są m.in. Magda Mołek oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Jednak udział byłej i obecnej gwiazdy TVN może okazać się wyłącznie plotką; Pomponik.pl już donosił, że Magda Mołek nie pojawi się w "Tańcu z gwiazdami", zresztą podobnie, jak Rozenek-Majdan, o czym z kolei informował Pudelek.pl.

Etiennette Wiśniewska zawładnęła sceną razem z Michałem Wiśniewskim! Podobieństwo do ojca jest uderzające!Zobacz więcej

Teraz w grze pojawiło się kolejne nazwisko, które także byłoby głośnym transferem z TVN do Polsatu. A przy okazji... byłby to swoisty powrót do programu! Co ciekawe, plotki podsyca sam zainteresowany! Hubert Urbański, bo o nim mowa, udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z "Tańca z gwiazdami", na którym jest w towarzystwie Magdy Mołek. Opis jest dość sugestywny:

Mówi się, a to nieprawda. Tymczasem nie mówi się, a to prawda:) 😂🕺

Hubert Urbański prowadził w telewizji TVN pięć pierwszych edycji "Tańca z gwiazdami". Myślicie, że rzeczywiście powróci do show? A może tylko podkręca atmosferę? Będzie tańczył czy znowu pojawi się jako prowadzący? Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • raczej nie zastąpiłby Ibisza jako prowadzącego choć był super prowadzącym tzg w tvn (gość)

  Na ang. wikipedii jest info, że trio prowadzących będzie takie jak w poprzedniej edycji. Natomiast gdyby Hubert był uczestnikiem to byłoby coś.

  10.07.2022 12:04
 • Magda (gość)

  Czekamy z utesknieniem na Huberta Urbańskiego jako prowadzacego Taniec z gwiazdami. Był najlepszy. Z Katarzyna Skrzynecka stanowili wspaniałą i uroczą parę.

  09.07.2022 19:43
 • Lew (gość)

  Wątpię by porzucił TVN. Ale w podkręcaniu jest dobry ☺️

  08.07.2022 22:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×