"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović pokazała zdjęcie sprzed lat! Bardzo się zmieniła?

Iwona Pavlović opublikowała wyjątkowe zdjęcie na Instagramie. Jurorka "Tańca z gwiazdami" wrzuciła fotografię sprzed lat z turnieju tanecznego. Zobaczcie, jak zmieniła się Czarna Mamba.

Multimedia

Iwona Pavlović na starym zdjęciu

Iwona Pavlović opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie sprzed lat. Jurorka "Tańca z gwiazdami" wrzuciła fotografię z czasów, kiedy sama jeszcze prezentowała swoje taneczne umiejętności na parkiecie. Zdjęcie pochodzi z Międzynarodowego Turnieju Tańca na Węgrzech.

Iwona Pavlović zaskakuje wyglądem! Jak jej metamorfozę oceniają internauci?Zobacz więcej

Zdjęcie z Międzynarodowego Turnieju 💃🏻 na Węgrzech z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca! 🖤 Ciekawe, kto zgadnie... co to za taniec?💃🏻🕺🏻

Jak Wam się podoba Czarna Mamba w takim wydaniu? Bardzo się zmieniła?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • teraz gdy jest przerwa w tzg fajna byłaby cała seria takich materiałów nt. drogi tanecznej osób z programu- jurorów i tancerzy (gość)

    Pamiętam np. jak podczas jednego z odcinków 11 edycji tzg w tvn właśnie Iwona Pavlović wspomniała o Agnieszce Kaczorowskiej i jej partnerze tanecznym, którzy wtedy zostali młodzieżowymi MŚ. A po kilku latach Agnieszka trafiła do tzg tyle, że już w Polsacie. Szerszy materiał z okazji niedawnego Międzynarodowego Dnia Tańca też byłby fajny. A tak, z braku nowych odc. tzg, zostają powtórki na Polsat Cafe. Aktualnie jednej z moich ulubionych edycji. I jednej z najlepszych ze wszystkich. Mianowicie 7 edycji Polsatu czyli ogółem jubileuszowej 20. Choć ostateczny werdykt wolałabym inny czyli zwycięstwo Iwony Cichosz i Stefano Terrazzino.

    01.05.2020 12:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×