"Taniec z gwiazdami". Izabela Janachowska doświadczyła straszliwego ciosu. "Najpierw przeżyłam trochę zachwytu, a potem smutku"

Izabela Janachowska to w polskim show-biznesie "pani od ślubów". Choć wydawać by się mogło, że jej życie jest usłane różami, nie zawsze było w nim tylko kolorowo. Prezenterka i businesswoman w podcaście "Tak mamy" opowiedziała o straszliwym ciosie, którego doświadczyła na drodze do macierzyństwa.

Multimedia

Izabela Janachowska opowiedziała o stracie dziecka. "Najpierw przeżyłam trochę zachwytu, a potem smutku"

Urodzona 5 września 1986 r. Izabela Janachowska-Jabłońska tylko pozornie ma życie jak z bajki. Polska prezenterka telewizyjna, spikerka, blogerka, youtuberka, ekspertka ślubna i businesswoman, była tancerka reprezentująca najwyższą klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych dziś jest żoną Krzysztofa Jabłońskiego, a na ich koncie widnieją miliony. Są również rodzicami synka, urodzonego 10 maja 2019 r. Christophera Alexandra.

Trudne wyznania Izabeli Janachowskiej

Prezenterka i była tancerka była gościem podcastu prowadzonego przez Martynę Wyrzykowską oraz Natalię Hołownię dla ofeminin.pl "Tak mamy". Wyznała w nim, że jej droga do macierzyństwa była naznaczona bolesnym ciosem.

Czas się jej nie ima. Zobacz, jak piękna aktorka zmieniała się na przestrzeni lat!Zobacz więcej

Izabela Janachowska-Jabłońska i Krzysztof Jabłoński poznali się i zakochali w sobie, a latem 2014 r. przysięgli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Janachowska nie kryła, że do momentu, w którym poznała swojego męża, widok dzieci nie budził w niej żadnych większych emocji. Nie należała do kobiet, które na widok małych bucików czy dziecięcych akcesoriów lub berbeci koleżanek rozpływała się z zachwytu i pragnęła sama być mamą. Wręcz przeciwnie - emocje budził w niej taniec i praca w telewizji, a nie pieluchy i śpioszki.

Izabela Janachowska szczerze o poronieniu

To jednak uległo zmianie - Janachowska zapragnęła u boku Jabłońskiego zostać matką. - Gdy zobaczyłam te dwie kreski, byłam przeszczęśliwa. Nastąpił u mnie pewien zwrot akcji - wyznała w podcaście.

Z tego nie chcę, nie chcę nagle chciałam, chciałam być w ciąży. A okazało się, że to nie jest wcale takie łatwe. W momencie, gdy zaczynasz się starać, przez jakiś czas ci nie idzie i nagle - jest! No to wtedy jest mega radość i sukces. Tak więc ja byłam zachwycona, na maksa, i to nie raz… Niestety, najpierw przeżyłam trochę zachwytu, a potem smutku - powiedziała Izabela Janachowska w podcaście.

Sprawdź naszą galerie - poznaj historię Izabeli Janachowskiej-Jabłońskiej o stracie na drodze do macierzyństwa

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Gwiazda "Kabaretu moralnego niepokoju" wzięła ślub! "Wesele było takie, że ludzie na stoły włazili"Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Qrva ale koń

    28.04.2022 18:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×