"Taniec z gwiazdami". "Jesteś moją pierwszą gwiazdką". Partnerka Żory żegna tancerza

"Jesteś moją pierwszą gwiazdką", napisała partnerka Żory Korolyova na swoim profilu na Instagramie. Wzruszający wpis łamie serce. Tancerz zmarł nagle, przed świętami, w wieku zaledwie 34 lat. Jego odejście zdruzgotało jego najbliższych, pogrążając ich w żałobie.

Multimedia

Święta Bożego Narodzenia nie dla wszystkich oznaczają radosną, rodzinną atmosferę. W te dni puste miejsce przy stole sprawia więcej bólu - zwłaszcza, gdy opustoszało nagle, tuż przed Wigilią. Doświadczyła tego rodzina tancerza Żory Korolyova, który zmarł na skutek zapalenia mięśnia sercowego 21 grudnia 2021 roku w wieku 34 lat.

Żora Korolyov nie żyje. Tancerz odszedł w wieku 34 lat

Żora Korolyov nie żyje! Utytułowany tancerz miał 34 lata. Osierocił 10-letnią córkęZobacz więcej

Tuż przed świętami, we wtorek późnym wieczorem (21.12), media obiegła informacja o nagłej śmierci tancerza znanego z "Tańca z Gwiazdami". Jako pierwszy o odejściu choreografa poinformował Czadoman. -To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie... - napisał w mediach społecznościowych. Wieść o nagłej śmierci Żory zdruzgotała jego najbliższych.

11-letnia Sonia żegna ojca wzruszającymi słowamiZobacz więcej

Tancerza pożegnali znani przyjaciele, była żona z którą miał córeczkę oraz najbliżsi. Pożegnała go również jego partnerka Ewelina Bator. Jej wpis na profilu w mediach społecznościowych łamie serce. "Jesteś moją pierwszą gwiazdką", napisała Bator.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zaczął pojawiać się w tv za sprawą tzg w tvn (gość)

    Niczym zaskakującym byłby więc reportaż w pr. Uwaga o nim. Taki wyraz pamięci o nim od stacji. Zresztą np. w cyklu Kulisy sławy bywali już tancerze. I powinni być i kolejni.

    11.01.2022 13:24
  • Mama (gość)

    Zdruzgotalo !!!! Śmieszne . Cały czas aktywna na forach spolecznosciowych co za obłuda

    27.12.2021 11:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×