"Taniec z gwiazdami". "Jesteś moją pierwszą gwiazdką". Partnerka Żory żegna tancerza

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Żora Korolyov z córeczką, 2011 rok.
Żora Korolyov z córeczką, 2011 rok.
"Jesteś moją pierwszą gwiazdką", napisała partnerka Żory Korolyova na swoim profilu na Instagramie. Wzruszający wpis łamie serce. Tancerz zmarł nagle, przed świętami, w wieku zaledwie 34 lat. Jego odejście zdruzgotało jego najbliższych, pogrążając ich w żałobie.

Święta Bożego Narodzenia nie dla wszystkich oznaczają radosną, rodzinną atmosferę. W te dni puste miejsce przy stole sprawia więcej bólu - zwłaszcza, gdy opustoszało nagle, tuż przed Wigilią. Doświadczyła tego rodzina tancerza Żory Korolyova, który zmarł na skutek zapalenia mięśnia sercowego 21 grudnia 2021 roku w wieku 34 lat.

Żora Korolyov nie żyje. Tancerz odszedł w wieku 34 lat

Tuż przed świętami, we wtorek późnym wieczorem (21.12), media obiegła informacja o nagłej śmierci tancerza znanego z "Tańca z Gwiazdami". Jako pierwszy o odejściu choreografa poinformował Czadoman. -To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie... - napisał w mediach społecznościowych. Wieść o nagłej śmierci Żory zdruzgotała jego najbliższych.

Tancerza pożegnali znani przyjaciele, była żona z którą miał córeczkę oraz najbliżsi. Pożegnała go również jego partnerka Ewelina Bator. Jej wpis na profilu w mediach społecznościowych łamie serce. "Jesteś moją pierwszą gwiazdką", napisała Bator.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn