"Taniec z gwiazdami". "Jesteś moją pierwszą gwiazdką". Partnerka Żory żegna tancerza

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Żora Korolyov z córeczką, 2011 rok.
Żora Korolyov z córeczką, 2011 rok.
"Jesteś moją pierwszą gwiazdką", napisała partnerka Żory Korolyova na swoim profilu na Instagramie. Wzruszający wpis łamie serce. Tancerz zmarł nagle, przed świętami, w wieku zaledwie 34 lat. Jego odejście zdruzgotało jego najbliższych, pogrążając ich w żałobie.

Święta Bożego Narodzenia nie dla wszystkich oznaczają radosną, rodzinną atmosferę. W te dni puste miejsce przy stole sprawia więcej bólu - zwłaszcza, gdy opustoszało nagle, tuż przed Wigilią. Doświadczyła tego rodzina tancerza Żory Korolyova, który zmarł na skutek zapalenia mięśnia sercowego 21 grudnia 2021 roku w wieku 34 lat.

Żora Korolyov nie żyje. Tancerz odszedł w wieku 34 lat

Tuż przed świętami, we wtorek późnym wieczorem (21.12), media obiegła informacja o nagłej śmierci tancerza znanego z "Tańca z Gwiazdami". Jako pierwszy o odejściu choreografa poinformował Czadoman. -To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie... - napisał w mediach społecznościowych. Wieść o nagłej śmierci Żory zdruzgotała jego najbliższych.

Tancerza pożegnali znani przyjaciele, była żona z którą miał córeczkę oraz najbliżsi. Pożegnała go również jego partnerka Ewelina Bator. Jej wpis na profilu w mediach społecznościowych łamie serce. "Jesteś moją pierwszą gwiazdką", napisała Bator.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn