"Taniec z gwiazdami". Julia Wieniawa spotkała się z poprzednią partnerką Stefano Terrazzino. Powtórzy jej sukces w "Dancing with the stars"?

Julia Wieniawa przygotowuje się do powrotu do programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Partneruje jej Stefano Terrazzino, który doprowadził już cztery gwiazdy do zwycięstwa. Wieniawa właśnie spotkała się z jedną z nich.

Multimedia

Partnerki Stefano Terrazzino razem!

Julia Wieniawa to jedna z uczestniczek przerwanej przez pandemię koronawirusa 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jej partnerem na parkiecie jest Stefano Terrazzino, który ma na swoim koncie cztery zwycięstwa w programie (dwa w TVN i dwa w Polsacie). Przy okazji przygotowań do jesiennej ramówki, Wieniawa spotkała się z jedną z byłych partnerek swojego tancerza.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w namiętnym tańcu na sycylijskim dachu. Wygraną w show Polsatu mają w kieszeni?Zobacz więcej

Za kulisami przygotowań do spotów i sesji zdjęciowych na jesień pojawiła się Agnieszka Sienkiewicz, która wygrała 2. edycję "Tańca z gwiazdami" w Polsacie (jesień 2014). Zaskoczyła swoją obecnością Stefano Terrazzino, który jak tylko zobaczył ją w towarzystwie Julii Wieniawy stwierdził, że taki widok to dla niego "podwójne szczęście".

Przy okazji, Wieniawa zauważyła, że jest bardzo podobna do swojej poprzedniczki. "Mamy ten sam wzrost!" - stwierdziła. Czy to podobieństwo do zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" pomoże jej przebrnąć przez przez wszystkie odcinki nowej edycji show Polsatu?

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu razem? Co połączyło dawnych kochanków?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Iwona Pavlović o Julii Wieniawie w "Tańcu z gwiazdami"

Komentarze

Skomentuj
  • Dunia (gość)

    Super. Oby to spotkanie okazało się prorocze i Julia podobnie jak Aga w parze ze Stefem wygra TzG. Mam tylko nadzieję, że to ciągłe pisanie o Julce jako o faworytce jej nie zaszkodzi. Liczę na to, że ludzie docenią to jak Julia pięknie tańczy i to ona wygra. No i rzecz jasna byłby to wspaniały prezent dla Stefano na jego tegoroczny jubileusz 15 lat w Polsce. P.S. Agnieszka i Julia wyglądają na tym filmiku jak siostry. A z galerii zdjęć najlepsze jest zdjęcie nr 7. Super trio. Zdolne i piękne. Byłby to fajny skład na trio taneczne. Gdyby np. zapraszano do nich dawnych zwycięzców. I np. temat tańca, z przymrużeniem oka, rywalizacja dwóch sióstr (w tych rolach Aga i Jula) o jednego faceta (Stefano). Byłoby ciekawie. :)

    11.08.2020 20:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×